MMA PLDon KasjoDon Kasjo pyta fanów czy chcą zobaczyć jego walkę z McGregorem: Mój rekord 1-0, A Conora 0-1!

Don Kasjo pyta fanów czy chcą zobaczyć jego walkę z McGregorem: Mój rekord 1-0, A Conora 0-1!

Foto: Conor McGregor facebook/ FAME MMA

Kasjusz Życiński podgrzewa atmosferę. Chodzi oczywiście o dyskusje na temat jego następnego przeciwnika. ”Don Kasjo” w mediach społecznościowych zapytał fanów – co myślą o jego zestawieniu z Conorem McGregorem.

Zawodnik pochodzący z Iławy postawił ultimatum FAME MMA. Jego najbliższy przeciwnik musi być z UFC. Kasjusz gwarantuje, że w innej sytuacji już nigdy nie zawalczy w freakowej organizacji.

Zacznijmy od tego jeśli na kolejną galę nie będę miał kogoś z UFC to odchodzę. Tak jak powiedziałem tak jest! Nawet jakby pół bańki by mi dawali za kogoś, bo nie za Roślika to nie wrócę.

Don Kasjo pyta fanów kogo widzą jako jego przyszłego rywala!

Kasjusz Życiński potrafi podgrzać atmosferę. Uczestnik ”Ekipy z Warszawy” na instagramie zapytał fanów kogo widzą jako jego najbliższego przeciwnika. Kasjusz dalej jest chętny na starcie z.. Conorem McGregorem (22-4).

Hmm Fame Mma 10?🤔🤔🤔 chcecie takiej walki w boksie 😎 mój rekord w boksie to 1-0, a Conora 0-1 😎 czy kogo widzicie z UFC na mojego przyszłego rywala? 😎💪🏻🔥 #teamkróla #101twarzydonkasjo #teamdonkasjo

Życiński postanowił, że sam zrobi pas króla, który będzie bronił w następnych pojedynkach. Ostatnia miała miejsce dwudziestego pierwszego listopada. Była to wyczekiwana walka z Marcinem Najmanem na zasadach bokserskich, w których Kasjusz zamierza kontynuować swoją przygodę w FAME.

Na początku to ”El Testosteron” szukał mocnego ciosu, ale mógł być zaskoczony, gdy rywal nic sobie z tego nie robił, a wręcz zachęcał do ataku. Najman niespodziewanie poszedł w nogi, wyprowadził ciosy w parterze, a na koniec zaatakował niskim kopnięciem. To musiało zakończyć się dyskwalifikacją.

Zobacz także:

Najman ostro o Trybsonie! Zaskoczeni?

Marcin Najman nie szczędził słów. Chodzi o Pawła Trybałe, który skrytykował Marcina po ostatniej walce z ”Don Kasjo”

Ford trenuje z byłym mistrzem KSW! Widzieliście?

Debiut olbrzyma w KSW coraz bliżej. Ford trenuje z byłym mistrzem KSW