MMA PLDon KasjoDon Kasjo ostro o Wrzosku: Co za śmieć, nie szanuję takich ludzi!

Don Kasjo ostro o Wrzosku: Co za śmieć, nie szanuję takich ludzi!

Kasjusz Życiński nie zamierza takich słów pozostawić bez komentarza. Popularny ”Don Kasjo” na swoim lajvie w mocnych słowach wypowiedział się o Marcinie Wrzosku.

Michał Baron rozpoczął przygotowania do walki, a pomaga mu w tym były mistrz KSW. Jeden z właścicieli FAME MMA nagrał krótkie wideo z ”Polish Zombie”, który postanowił wbić szpilę ”Don Kasjo”.

Wrzosek o potencjalnej walce z Kasjuszem Życińskim wspomniał również w rozmowie z naszym portalem.

Don Kasjo odpowiada!

Nie musieliśmy długo czekać na odpowiedź Kasjusza Życińskiego. ”Don Kasjo” najprawdopodobniej był zaskoczony tą sytuacją, bo jak podkreśla z Wrzoskiem stali w jednym narożniku przy walce ”Ewelony”.

Co za typ. Jeszcze na tej konferencji z daleka biegł z ręką, żeby się przywitać. Stałem u Eweliny w narożniku z nim, robiłem kiedyś z nim trening, a to jest taki atencjusz, że zobaczcie kolejny z atencjuszy, aby tylko trochę famu zyskać złamie wszystkie zasady, przy pucuje się, powyzywa. Zamiast do mnie napisać ”Ty Kasjusz dasz mi walkę, bo bym chciał zarobić, bym chciał trochę famu, zazdroszczę pałce, że 20 lat w tych sportach walki jest, miał 50-tysięcy na instagramie, a dzięki walce z Tobą wypromował się razy cztery, też chciałbym Kasjusz, dasz mi walkę”. To idzie po takiej najgorszej linii, wyzwisk, gdzie jeszcze na konferencji biegnie i chce rękę podać. Co za śmieć. No ma kompleks małego siurka, c*uj mu w ryj. Nie szanuję takich ludzi (…) Mówi to po to… Ja nie lubię takich? To czemu mi tego w ryj nie powiedziałeś, przecież byłeś na konferencji, czemu mi tego nie powiedziałeś? A mówi to, żeby dostać walkę ze mną, a przecież też jesteś małym siurkiem. Nie rozumiem, totalny debil, nie ma tu logiki w tej wypowiedzi, ale wiadomo dwóch ułomów się dobrało i nagrywają sobie vlogi to…           

Cała wypowiedź poniżej:

Zobacz także:

To najprawdopodobniej będzie rywalka Polskiego Kena na MMA VIP 3! Co wy na to?

Organizacja Marcina Najmana – MMA VIP zapowiedziała w mediach społecznościowych zorganizowanie pierwszej w Polsce walki kobiety z mężczyzną. We wpisie informującym o tego typu przedsięwzięciu organizatorzy zamieścili także podpowiedź w kwestii konkretnego zestawienia.

Nowy rywal Normana Parke na gali EFM SHOW 2! Znane nazwisko! Zaskoczeni?

Norman Parke z nowym rywalem na galę EFM SHOW 2! Podczas wydarzenia w Sofii, pierwotnego rywala „Stormina” zastąpi Maciej „Irokez” Jewtuszko!