MMA PLArtur SzpilkaDon Kasjo ostro o walce ze Szpilką: Wybiję mu boks z głowy, znokautuje go!

Don Kasjo ostro o walce ze Szpilką: Wybiję mu boks z głowy, znokautuje go!

Walka Artur Szpilka kontra Kasjusz Życiński coraz bliżej? Wszystko na to wskazuje! Popularny ”Don Kasjo” w rozmowie z portalem MMA-bądź na bieżąco został ponownie zapytany o taki potencjalny pojedynek. Kasjusz zapewnia, że znokautuje ”Szpile”.

Szpilka

Artur już w najbliższą sobotę podczas KSW 71 odnotuje swój debiut w mieszanych sztukach walki. Wojownik pochodzący z Wieliczki stanie do rewanżu z Sergey’em Radchenko.

Był problem z dograniem przeciwnika Mateuszowi Murańskiemu. ”Don Kasjo” uratował pojedynek i ostatecznie, to on zmierzył się z ”Muranem” w walce wieczoru PRIME SHOW MMA 1 w Atlas Arenie. Kasjusz na dystansie 4-rund pewnie wypunktował twardego Mateusza. Murański parokrotnie był liczony, ale nie zamierzał odpuścić do samego końca.

Don Kasjo: Tak jak wszystkie poprzednie walki kończył na deskach!

Kasjusz Życiński jest pewny siebie przed potencjalnym starciem z Arturem Szpilką.

Tak, prawdopodobnie taka walka, tylko łokcie zoperuję. Nie ma problemu, już wtedy totalnie wybiję Arturowi boks z głowy. Znokautuję go. Tak jak wszystkie poprzednie walki kończył na deskach, tak samo teraz skończy też na deskach. Ja go znokautuję, nie interesują mnie kursy. Prawdopodobnie będę underdogiem, ale to mnie nie interesuje. Jeszcze większą presję na nim skupi niż na mnie. Chociaż ja sam lubię narzucać sobie presję i wyjdę z presją. No Artur nie masz ze mną szans. Z moim stylem walki on zostanie znokautowany.

”Szpila” jeszcze nie tak dawno w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim był pytany o starcie z popularnym ”Don Kasjo”.

Nie wyobrażam sobie przegrać z Don Kasjo. Nie chcę narzucać sobie takiej presji, ale naprawdę musiałbym po tym skończyć karierę, gdyby coś takiego się wydarzyło. Jeśli w jakikolwiek sposób by trafił. Masakra. Nie ma żadnej możliwości. Aczkolwiek widziałem wiele rzeczy w świecie, nawet w swoich walkach różne rzeczy się zdarzają, ale z mojego punktu widzenia nie ma najmniejszych szans. Każdy kto ma rozum doskonale wie, jak to wygląda.

Zobacz także:

Marcin Wrzosek szczerze o zarobkach: Dwukrotnie więcej niż w KSW! Widzieliście?

Marcin Wrzosek w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim szczerze wypowiedział się o zarobkach. ”Polish Zombie” zapewnia, że teraz zarabia dwukrotnie więcej niż wcześniej w organizacji KSW.

Stifler jest pewny siebie przed walką z Bombardierem: Myślę, że mogę go znokautować! Co wy na to?

To będzie prawdziwy freak fight! Damian Zduńczyk dziewiątego lipca na PRIME SHOW MMA 1 w Gdyni stanie przed wielkim wyzwaniem. Popularny ”Stilfer” zmierzy się z dużo cięższym ”Bombardierem”. Zduńczyk uważa, że ma spore szanse na znokautowanie mistrza senegalskich zapasów.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis