MMA PLDon KasjoDon Kasjo ostro o Jaroszu: Kolesiostwo sobie zrobił z KSW! [WIDEO]

Don Kasjo ostro o Jaroszu: Kolesiostwo sobie zrobił z KSW! [WIDEO]

Kasjusz Życiński nie zgadza się z odpowiedzią na jego protest po gali FAME MMA 10. Popularny ”Don Kasjo” zamierza dziś złożyć kolejny protest. Ponadto Kasjusz na swoim lajvie w ostrych słowach wypowiedział się o Piotrze Jaroszu (sędzia).

Walka wieczoru jubileuszowej gali FAME MMA 10 dostarczyła mnóstwo emocji. Kasjusz zapewne nie spodziewał się aż tak ciężkiego pojedynku. Parke udowodnił, że nawet w dyscyplinie Kasjusza będzie mógł mu pokazać zacne umiejętności. Po 5-rundach sędziowie byli zgodni i ogłoszono pewne zwycięstwo Parke.

Don Kasjo: Jeszcze prywatnie do mnie powiedział…

Kasjusz Życiński nie był zadowolony z odpowiedzi na jego protest. ”Don Kasjo” podczas transmisji na żywo postanowił wspominać o Piotrze Jaroszu.

Odrzucili, to znaczy Piotr Jarosz odrzucił, bo kolesiostwo sobie zrobił z KSW. Mówi mi wczoraj na spotkaniu, że on jest szefem, każdy z sędziów musi go szanować, on jest ich szefem, ale uznaje werdykt tak. A ja mówię ”no tak, bo chcesz kolesiostwo, to że jesteś ich szefem bo jesteś innym sędzią to nie zrobisz tego, ponieważ prywatnie jesteście kumplami”. A on mówi ”Nie ja jestem ich szefem, jak chcę to ich wypi**dole, jak ktoś mi nie odpowiada”, ale nie werdykt.. Jeszcze prywatnie do mnie powiedział, że w ringu jakby był to w 1 rundzie pałka byłby zdyskwalifikował, bo tyle razy głową atakował.

Zobacz także:

Don Kasjo będzie składał następny protest! ”Ja nie przegrałem, więc nie zniknę z internetu” [WIDEO] Coś to da?

Kasjusz Życiński nie zgadza się z dzisiejszą decyzją! ”Don Kasjo” uważa, że wygrał pojedynek z Normanem Parke. Gwiazda FAME MMA będzie składać następny protest. Co tym razem?

Norman Parke typuje najbliższą walkę Gamrota w UFC: Mateusz jest zbyt sprytny… Tak będzie?

Norman Parke (28-7) został zapytany o trzecią walkę Mateusza Gamrota (18-1) w UFC. ”Stormin” wypowiada się w pochlebnych słowach o swoim byłym odwiecznym rywalu. Parke uważa, że Gamrot zwycięży swoje najbliższe starcie.