MMA PLDon KasjoDon Kasjo ostro o gali Najmana: Kto wykupi niech ma świadomość, że jest śmieciem! [WIDEO]

Don Kasjo ostro o gali Najmana: Kto wykupi niech ma świadomość, że jest śmieciem! [WIDEO]

Kasjusz Życiński pojawił się na wczorajszej gali Fight Exclusive Night 38. ”Don Kasjo” został zapytany o organizację Marcina Najmana. Kasjusz ma mocne przesłanie do wszystkich kibiców, którzy zamierzają wykupić PPV.

Najman

Do walki Najman-Don Kasjo doszło dwudziestego pierwszego listopada w 2020 roku. Podczas FAME MMA 8 fani doczekali się pojedynku z Kasjuszem Życińskim na zasadach bokserskich. O tym starciu było bardzo głośno, ale jak mogło być inaczej – po tak dużych kontrowersjach.

Marcin mocno ruszył na rywala. Popularny ”Don Kasjo” zachęcał Najmana do dalszych ataków. 41-latek niespodziewanie zdobył obalenie, wyprowadzał ciosy, a na koniec zaatakował niskim kopnięciem. To musiało zakończyć się dyskwalifikacją.

Don Kasjo ostro o gali Najmana!

Kasjusz Życiński postanowił w ostrych słowach wypowiedzieć się o organizacji MMA VIP. ”Don Kasjo” ma też przesłanie do ludzi, którzy będą chcieli wykupić PPV przy czwartej edycji.

Ogólnie o tym człowieku nie lubię rozmawiać, ale że ładnie go nazwałeś ”El Tost” to Ci odpowiem. Mam w dupie tego śmiecia i podpisuje się w 100% pod słowami Krzysztofa Stanowskiego. Naprawdę do mnie dotarło, ja nigdy nie wykupiłem gali tego śmiecia chociaż jednego wieczoru powiem wam… Dwójka czy trójka tej śmieciowej gali, siedziałem sam w domu, wszyscy kumple byli gdzieś, tak siadam i mówię może ten cyrk obejrzeć. Tak siadam i mówię nie! Nie będę taką ku**ą honor to honor i nie wykupiłem. Jak Krzysztof Stanowski mówił… dokładnie nie pamiętam jakich słów użył, ale w skrócie, że będziesz człowiekiem bez honoru jeżeli wykupisz to. Mam nadzieje, że ten przekaz dotarł do ludzi. Jeżeli ktokolwiek wykupi, a ktoś taki będzie to niech ma świadomość, że jest zwykłym śmieciem, bez honoru i niech się tak do niego znajomi zwracają jak się gdzieś tym pochwali. Ja bym nie obejrzał za żadne pieniądze.

Całe wideo poniżej:

Zobacz także:

Mamed Khalidov wraca do treningów po przegranej z Roberto Soldiciem! Jest nagranie! Widzieliście?

To jest dobra wiadomość! Mamed Khalidov (35-8-2) wraca do treningów po ostatniej bolesnej przegranej. Niewykluczone, że podopieczny Pawła Derlacza i Szymona Bońkowskiego jeszcze stoczy walkę w organizacji KSW.

Don Kasjo o walce z Arturem Szpilką: Jestem przepustką dla niego! Co wy na to?

Kasjusz Życiński w rozmowie z Andrzejem Kostyrą odpowiadał również na pytania internautów. ”Don Kasjo” został zapytany o potencjalne starcie z Arturem Szpilką. O takiej walce wspomina się już nie pierwszy raz.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis