MMA PLDon KasjoDon Kasjo ostro jedzie Najmana: To je**na pi**a + mocno odpowiada Boxdelowi! [WIDEO]

Don Kasjo ostro jedzie Najmana: To je**na pi**a + mocno odpowiada Boxdelowi! [WIDEO]

Kasjusz Życiński pojawił się w narożniku Pawła Jóźwiaka, który ma za sobą świetny debiut. Prezes Fight Exclusive Night w niecałą minutę odprawił zdecydowanie bardziej doświadczonego ”El Testosterona”. ”Don Kasjo” nie był wcale zaskoczony wynikiem.

Kasjo

W ostatnim czasie mówiło się o potencjalnej walce Marcina Najmana z Mateuszem Murańskim. Co w tej sytuacji?  Nie wygląda, to na pewno dobrze. ”El Testosteron” podczas WOTORE 6 nie miał nawet okazji, aby coś zaprezentować.

Tak to wyglądało:

Don Kasjo zabiera głos!

Oto co powiedział Kasjusz Życiński po szybkim zwycięstwie Pawła Jóźwiaka. Była też odpowiedzieć na ostatni filmik Michała ”Boxdela” Barona.

Dobrze k**wa. To jest taka pi**a, że ja aż mówiłem do swojego narożnika ”zobaczcie jaka to jest pi**a”. Pawłowi wmawiałem ”zobaczysz, że to jest taka pi**a, że go tylko dotkniesz w twarz i on się położy” i tak zrobił. Mówiłem Pawłowi, żeby tylko się nie wystraszył.

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

Nie było taryfy ulgowej! Dziennikarz sparował z… Robertem Ruchałą! [WIDEO] Widzieliście?

Na Kanale Sportowym pojawił się już zapowiadany wcześniej materiał z Robertem Ruchałą (8-0). Maciej Turski sparował z polskim prospektem. Taryfy ulgowej nie było! Przypomnijmy, że dziennikarz trenuje sztuki walki i w przyszłości niewykluczona jest jego walka w jednej z freakowych organizacji. Turski to również komentator największej organizacji w naszym kraju.

Don Kasjo mocno o Załęckim: Pe**s The War, wielki zawodnik! Tańcula chociaż coś wygrał! Co wy na to?

Kasjusz Życiński na swoim kanale YouTube postanowił odpowiedzieć na słowa Michała ”Boxdela” Barona. ”Don Kasjo” odniósł się do słów jednego z właścicieli FAME MMA. Ponadto Kasjusz wspomniał o Denisie Załęckim.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis