MMA PLNajnowszePrime MMADon Kasjo ostro do Rafonixa: Jesteś tak pusty, że przychodzisz do federacji, na którą gadałeś [WIDEO]

Don Kasjo ostro do Rafonixa: Jesteś tak pusty, że przychodzisz do federacji, na którą gadałeś [WIDEO]

W niedzielny wieczór w sieci transmitowana była I Konferencja Prasowa promująca nadchodzącą galę PRIME 9. Podczas tego wydarzenia doszło do wymiany zdań, w której Don Kasjo ostro zwrócił się do Rafonixa.

Don Kasjo ostro do Rafonixa

Marcin Krasucki, czyli wspomniany wyżej Rafonix związał się umową z organizacją PRIME Show MMA i wystąpi na nadchodzącej wielkimi krokami gali PRIME 9. Impreza ta zaplanowana jest na dzień 3 sierpnia we wrocławskiej Hali Orbita.

Rywalem Rafonixa będzie Kaczor BRS, o ile temu uda się wejść do klatki, a nie skupi się na przedwczesnym świętowaniu za kulisami.

Don Kasjo ostro do Rafonixa: Jesteś tak pusty, że przychodzisz do federacji, na którą gadałeś

Na wspomnianej konferencji prasowej, podczas panelu z udziałem Rafoinxa doszło do ostrej wymiany zdań, w którą wmieszany został ten wymieniony oraz naczelna postać organizacji PRIME Show MMA – Don Kasjo.

Życiński przywołał wcześniejszą wypowiedź Rafonixa, która rzekomo miała dotyczyć organizacji Prime Show MMA i która – mówiąc delikatnie – nie była najlepszą dla niej reklamą.

Teraz Rafonix niby związał się umową z organizacją, którą wcześniej ostro krytykował:

“O Prime również mówiłeś negatywnie, że nigdy nie zawalczysz, że to twój patologiczny wizerunek zepsuje ta federacja. Taki jesteś pusty w ryj, że przychodzisz do federacji, na którą gadałeś.”

Cała wypowiedź w temacie poniżej:

A Wy będziecie śledzić wydarzenia związane z galą PRIME 9? Czy kibicujecie Rafonixowi w jego walce z Kaczorem BRS?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis