MMA PLDon KasjoDon Kasjo oskarża Najmana o romans z zawodniczką FAME MMA: Widziałem co tam w hotelach się dzieje!

Don Kasjo oskarża Najmana o romans z zawodniczką FAME MMA: Widziałem co tam w hotelach się dzieje!

Kasjusz Życiński nie odpuszcza przed sobotnim pojedynkiem z Marcinem Najmanem. Popularny ”Don Kasjo” w wywiadzie z Mateuszem Kaniowskim stwierdził, że częstochowianin miał romans z uczestniczką FAME MMA..

Do ich walki dojdzie już dwudziestego pierwszego listopada. Będzie to co-main event ósmej edycji w Łodzi. Starcie odbędzie się w formule bokserskiej w małych rękawicach. O ich walce mówiło się już od dłuższego czasu, a wstępnie były rozmowy o formule MMA. Ostatecznie Najman postanowił przyjąć warunki rywala i już w sobotę stoczy swój drugi pożegnalny akt!

Don Kasjo: Jestem ciekaw czy jakby został ujawniony jego romans z Godlewską to…

Kasjusz Życiński w rozmowie z Mateuszem Kaniowski wyraził swoje zdanie odnośnie wypowiedzi Marcina Najmana o ostatnio gorącym temacie w Polsce. Chodzi oczywiście o protesty kobiet. ”Don Kasjo” powiedział, że jest ciekaw jak Najman wypowiedziałby przeciwko kobietom, gdy zostałby ujawniony jego romans z Moniką Godlewską.. 

Bo ja jestem wzorem do naśladowania, bo ludzie widzą we mnie szczerość mimo, że czasem jestem kontrowersyjny, ale zawsze szczery do bólu. Jak ktoś mi podpada, ja mam swoje zasady, to stawiam na nim krzyżyk i tyle. Nie potrzebuje udawać jak wiele gwiazdeczek, które w tej federacji czy innych udają, że ”o ku*wa ten ma zasięg to tu pójdę, pójdę, nie będę mówił na niego złego słowa” – nie jak ktoś mi podpada lecę z nim jak z ku*wą i tyle. Po prostu kieruje się swoimi zasadami, jak ktoś je złamie to u mnie nie ma czego szukać. A do naśladowania jestem, bo nie angażuje się w tematy, w których nie mam pojęcia jak ten przygłup ”El Tost”. Angażuje się w różne tematy, nie będę już mówił, bo ja od nich stronię, ale jednego jestem ciekaw. Czy jakby został ujawniony ten romans jego z Moniką Godlewską, który miał na FAME MMA 5 to czy też by się tak wypowiadał przeciwko kobietom. Jak się wypowiada. Poruszę to na face to face, który jest we wtorek, bo ja się nie angażuje politycznie, ale wspieram kobiety, ponieważ uważam, że każdy powinien mieć prawo do oceny i wyboru co zrobi ze swoim ciałem, jaką decyzje podejmie o swoim płodzie. A ten wypowiada się przeciwko nim, to nie wiem ma dwie kobiety w domu.. Właśnie jestem ciekaw jakby miał wpadkę z tą na FAME MMA 5, zresztą widać na konferencji jak nie oszczędzają się w adoracjach. Ja to widziałem, zresztą wszyscy to widzieli. Co Ty nie widziałeś jak sobie słodzą? Ja byłem w narożniku Eweliny na FAME MMA 5, więc widziałem co tam w hotelach się dzieje. To zostawię na face to face. Mam nadzieję, że odniesie się do tego. Jestem ciekaw jakby wpadkę zaliczyli to jakby wtedy się wypowiadał ”co ona może zrobić”.     

Cała rozmowa poniżej:

Jaka będzie odpowiedź ”El Testosterona”? Zobaczymy już dziś podczas face to face, gdzie ten temat Kasjusz zamierza ponownie poruszyć. 

FAME MMA 8 – pełna karta walk

  1. Main event: Kacper “Blonsky” Błoński – Marcin Dubiel
  2. Co-main event: Marcin “El Testosteron” Najman – Kasjusz “Don Kasjo” Życiński
  3. Filip “Filipek” Marcinek – Michał “Sobota” Sobolewski
  4. Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka – Amadeusz “Ferrari” Roślik
  5. Paweł “Tybori” Tyburski – Gabriel “Arab” Al-Suwi
  6. Piotr “Szeli” Szeliga – Piotr “Bestia” Piechowiak
  7. Alan Kwieciński – Piotr Pająk
  8. Gamou Fall – Maciej “Szewcu” Szewczyk
  9. Zusje Astafiewa – Dagmara Szewczyk
  10. Mariusz “Hejter” Słoński – Patryk “Mortalcio” Baran

Zobacz także:

Skandal w Brazylii! Sędzia powinien jeszcze pojawiać się w klatce?

To była skandaliczna sytuacja. Sędzia wznowił walkę mimo, że zawodnik był znokautowany. Sami zobaczcie

Pas w stawce starcia Kwieciński-Pająk! Komu kibicujecie?

Już w najbliższą sobotę odbędzie się FAME MMA 8. Sportowo starcie Kwieciński-Pająk zapowiada się świetnie. Dodatkowo smaczku dodaje fakt, że na szali będzie pas federacji…