MMA PLDon KasjoDon Kasjo odpowiada na pytanie czy wygrałby z Różalem: Każdego w boksie bym pokonał!

Don Kasjo odpowiada na pytanie czy wygrałby z Różalem: Każdego w boksie bym pokonał!

Słowa Kasjusza Życińskiego mogą zaskoczyć wielu. Tym razem na livie jeden z widzów postanowił zapytać popularnego ”Don Kasjo” o starcie z Marcinem Różalskim. Będziecie zaskoczeni odpowiedzią!

Uczestnik ”Ekipy z Warszawy” najbliższy pojedynek stoczy w maju. Kasjusz zapewnił, że jeśli freakowa organizacja nie załatwi mu rywala z UFC to zakończy swoją przygodę. ”Don Kasjo” został wysłuchany i w formule bokserskiej zmierzy się z Normanem Parke. Zwycięzca tego starcia zgarnie kilogramową sztabkę złota.

Don Kasjo dostał pytanie o walkę z… Marcinem Różalskim!

Pewności siebie nie można mu odmówić! Kasjusz Życiński podczas swojego liva został zapytany o potencjalną walkę z Marcinem Różalskim. ”Don Kasjo” gwarantuje, że w boksie pokona każdego.

Każdego w boksie bym pokonał.

Przypomnijmy, że były mistrz KSW w rozmowie z portalem mymma.pl wyznał – że jego zdaniem FAME MMA powinno zmienić jedną kluczową rzecz. Mowa tu o konferencjach prasowych, na których nie brakuje wyzwisk. 

Poziom jest coraz wyższy, nie wszystkich, ale jest wyższy poziom ludzi, którzy  biorą tam udział. Co jest dla mnie nadal smutne. Średnia wieku ludzi, którzy oglądają FAME MMA jest tam niska, 15-20 lat, raczej w tym przedziale. Mają swoich fanów, idoli, którym subskrybują te kanały. Są to liczby w milionach, gdy ten osobnik wchodzi do FAME to uważa, że te subskrypcje idą za nim. FAME MMA ma mnóstwo subskrybentów. Jeżeli dzieciaki oglądają tych swoich idoli to ci idole powinni być dla nich przykładem. Prosty przykład Bonusa BGC jaką przeszedł metamorfozę. Z kogoś kto leżał zarzygany, trenuje i pokazuje się. Najgorzej co mnie boli to, że ktoś zaraz powie, ale to są wyświetlenia i tak dalej. Jak jest konferencja w federacji i jest ”Ty kwo cwelu, będę cie r**hał, ja cię będę ru**ał, ssij pałę, sam ssij pałę”. Nawet na FAME MMA nie powinno mieć coś takiego miejsca, bo później z czegoś takiego robią się sytuację, że na gali nasz ku**a najlepszy wojownik wszech świata kopnął low kick w walce na pięści, w małych rękawicach. Przez to. Nie wytrzymał ciśnienia, ja się nie dziwię, że to zrobił, naprawdę! W tej kwestii nie dziwie się, że rzucił się, kopnął. Po prostu nie wytrzymał ciśnienia i później pretensje, że takie rzeczy się dzieją. Niech unikają takich rzeczy, zakaz. Jak dzieciaki mają mieć później wzór do naśladowania ”Ty ku**o, ty cwelu” – na gali sportowej, gdzie dla mnie arena, mata, klatka, ring to są miejsca wszędzie. Tak się gada o tych sterydach, niech tym się zajmą. Nie ma Trash-talku, prucia się. Jak była taka sytuacja. Pamiętasz jak McGregor wypi**dolił tym ogrodzeniem w autobus? Hehe takie śmieszne, a tu wielka afera. Nikt się nie interesuje FAME, a ta akcja była wszędzie. To jest słabe. Uważam, że FAME powinno to ukrócić, bo ludzie, którzy tam biorą udział trenują w najlepszych klubach z najlepszymi trenerami przez to przychodzą dzieciaki. Jeżeli będzie pominięte te prucie się, to będzie nadal fajna inicjatywa. 

Zobacz także:

Już dziś bitwa na liście! Gdzie oglądać Punchdown 3 w PPV?

Już dziś czeka nas kolejna edycja pojedynków na tzw. “liście”, czyli uderzenia z otwartej dłoni. Zobaczymy niezwykle ciekawy turniej oraz superfighty.

Uczestniczka najbliższej gali UFC spadła z wagi i straciła przytomność! Jak wy to oceniacie?

Właśnie trwa ważenie przed galą UFC on ESPN 21. Dramatycznie podczas ważenia wyglądała Julija Stoliarenko (9-4-1) i jej walka nie odbędzie się.