MMA PLDon KasjoDon Kasjo o zniknięciu z internetu: Wygrałem i to nie jest tylko moja opinia, tylko całego świata boksu!

Don Kasjo o zniknięciu z internetu: Wygrałem i to nie jest tylko moja opinia, tylko całego świata boksu!

Popularny ”Don Kasjo” odpowiedział na pytanie odnośnie zniknięcia z internetu po potencjalnej pierwszej przegranej. Kasjusz Życiński zapewnia, że nie może się tak wydarzyć, bo on i świat boksu nie uważa ostatnią walkę za przegraną.

Mowa o starciu z Normanem Parke na zasadach boksu. Przy walce na jubileuszowej gali FAME MMA 10 pojawiło się wiele kontrowersji. Niewykluczone, że w niedalekiej przyszłości dojdzie do rewanżu.

Wszędzie jakieś walki, ten z tym, kolejny z tamtym, coś się dzieje😂 Ale nie ma tego łoooł😎🤷‍♀️ chyba musze wrócić na sale i coś się poruszać ?🤔 może coś się zadzieje👊🏿 w tą niedziele konferencja Fame Mma Hmm może warto tam podjechać 🤔🤔 – zapowiada Don Kasjo w mediach społecznościowych.

Don Kasjo: Dla mnie to wystarczy!

Kasjusz Życiński w rozmowie z Michałem Rogozińskim na kanale 6PAKTV został zapytany o zniknięcie z internetu po ostatniej walce. ”Don Kasjo” zapewnia, że nie mógł tego zrobić, bo nie czuje się przegrany!

No ja jak cały świat boksu uważa, że wygrałem. Dla mnie to wystarczy. Ja powiedziałem, że jak przegram. A to, że goście z MMA mówią… wiadomo bronią swojego sportu! Ja wygrałem i to nie jest tylko moja opinia tylko całego świata boksu, ludzi poważanych, którzy siedzą od lat w tym boksie. Mogę wymienić Mateusz Borek, Andrzej Kostyra zasłużeni, Dariusz Michalczewski oczywiście też pozdrawiam serdecznie, Leszek Jankowiak główny sędzia. Mógłbym tak wymieniać dalej, ale to takie pierwsze cztery osoby, które są poważane w boksie.

Całe wideo poniżej:

Zobacz także:

Artur Szpilka znów zaskoczył: Wiem, że to zabrzmi śmiesznie ale… Widzieliście?

Wielu kibiców martwiło się o stan zdrowia Artura Szpilki, który pod koniec maja zaliczył swoją trzecią porażkę w życiu przez KO. Zawodnik urodzony w Wieliczce uspokaja jednak swoich fanów: „Na szczęście jestem zdrowy”.

Nikola Milanović pozostaje w formie! Gdzie i z kim zmierzy się w kolejnej walce?

Niewidziany w klatce od gali KSW 59 – Nikola Milanović, wciąż pozostaje w formie. Czyżby na horyzoncie pojawił się kolejny pojedynek Serba w MMA?