MMA PLDon KasjoDon Kasjo o zawodowcach: Jak oni by przyszli do nas, to by się zachowywali podobnie, lub gorzej!

Don Kasjo o zawodowcach: Jak oni by przyszli do nas, to by się zachowywali podobnie, lub gorzej!

Kasjusz Życiński już piętnastego maja stoczy swój piąty pojedynek w FAME MMA. ”Don Kasjo” uważa, że zawodowcy będąc w freakowej organizacji zachowywaliby się podobnie jak oni, lub nawet gorzej!

Uczestnik ”Ekipy z Warszawy” zapewniał, że musi dostać przeciwnika z UFC, bo w innej sytuacji zakończy swoją przygodę. Popularny ”Don Kasjo” został wysłuchany i już w maju zmierzy się z doświadczonym Normanem Parke, który przecież jeszcze nie tak dawno dzierżył tymczasowy pas KSW w wadze lekkiej. Będzie to starcie w formule bokserskiej na dystansie 5×3.

Don Kasjo mocno o zawodowcach!

Kasjusz Życiński w wywiadzie dla portalu FAME NEWS w mocnych słowach wypowiedział się o zawodowcach, którzy jego zdaniem w FAME MMA mogliby się zachowywać podobnie jak oni, lub nawet gorzej! ”Don Kasjo” nawiązał do zachowania ”Stormina” podczas ostatniej konferencji prasowej.

Bardziej mnie zdziwił i na pewno wstyd przyniósł temu światu sportowemu, bo tutaj niby Don Kasjo największy zadymiarz, jak to wszyscy mówią to to, kontrowersja, patola, jak on się zachowuje. A patrząc naprawdę z boku to ja byłem cały czas opanowany, a on tam wychodził z siebie. Pokazywałaś jakieś rzeczy, zachował się jak patologiczny gościu spod żabki, o której mówi. Same homofobiczne teksty, no ja uważam że słabo, jeżeli to jest sportowiec. Oni gadają na nas, o FAME MMA że patola, jak my się zachowujemy, że nam płacą tyle pieniędzy a co my reprezentujemy. To jeżeli to jest zawodnik UFC, wszystkich prawie Polaków zlał oprócz tego sramrota no to jeżeli oni taki poziom reprezentują, ja oczywiście nie generalizuje. Nie uważam, że każdy się tak zachowuje, ale jeżeli on jest z tej najwyższej półki i on tak się zachowuje to słabo. Niech Ci wszyscy sportowcy, którzy krytykują ”jak oni się zachowują” to niech pójdą po rozum do głowy i się zastanowią, bo możliwe, że jak oni by przyszli do nas to by się zachowywali podobnie, lub gorzej. Na razie wychodzi, że ten świat sportowy, który reprezentuje Norman pałka to zachował się jak patologia.             

Pełna rozpiska gali FAME MMA 10:

Walka wieczoru:
Norman „Stormin” Parke vs. Kasjusz „Don Kasjo” Życiński – walka w formule bokserskiej

Pozostałe:
Marcin Dubiel vs. Cezary Nykiel
Marta „Linkimaster” Linkiewicz vs Kamila „Kamiszka” Wybrańczyk (o pas kategorii koguciej do 61,2 kg)
Adrian „Polak” Polański vs Dawid Malczyński (o pas kategorii półśredniej do 77,1 kg)
Mateusz Gąsiewski vs. Amadeusz “Ferrari” Roślik
Łukasz Lupa vs Gabriel “Arab” El Sulwi
Mikołaj Śmieszek vs Michał Gała
Piotr Pająk vs Gamou Fall
Arkadiusz „Aroy” Tańcula vs Mateusz Murański
Kamil Hassan vs. Dawid “Ambro” Ambroziak

Zobacz także:

Don Kasjo ostro o Gamrocie: Nie dam mu zarobić, walki z królem nie dostanie! Przesadził?

Kasjusz Życiński w mocnym stylu skomentował słowa Mateusza Gamrota. Popularny ”Don Kasjo” gwarantuje, że nie będzie walki z ”Gamerem”, bo nie zamierza mu dawać szans na dobry zarobek.

Elite Fighters: Największa zadymiara ”Projektu Lady” poznała przeciwniczkę! Wzbudzi to duże zainteresowanie?

Julia „Sara” Jaroszewska to piosenkarka oraz największa zadymiara ”Projektu Lady”. W drugim narożniku zobaczymy Julie Pelc, która jest youtuberką oraz tiktokerką.