MMA PLDon KasjoDon Kasjo o walce z Szymonem Kołeckim: Bardzo łatwy dla mnie pojedynek!

Don Kasjo o walce z Szymonem Kołeckim: Bardzo łatwy dla mnie pojedynek!

Kasjusz Życiński już dwudziestego listopada wraca do klatki. Popularny ”Don Kasjo” w walce wieczoru FAME MMA 12 zmierzy się z kolejnym byłym mistrzem KSW. Uczestnik ”Ekipy z Warszawy” wypowiedział się również o potencjalnym starciu z Szymonem Kołeckim.

Kasjo

Kasjusz ostatni pojedynek stoczył na gali FAME MMA 10. Doszło wtedy do pojedynku z Normanem Parke. Walka wieczoru tego wydarzenia odbyła się na zasadach bokserskich. “Don Kasjo” przegrał tę walkę przez jednogłośną decyzję sędziowską jednak on, jak i wiele osób związanych ze sportem, nie zgadzało się z werdyktem.

Don Kasjo vs Szymon Kołecki?

Kasjusz Życiński w rozmowie z portalem MMA-bądź na bieżąco wypowiedział się o potencjalnym starciu z Szymonem Kołeckim. ”Don Kasjo” gwarantuje, że nie byłby to dla niego trudny pojedynek.

No myślę, że to by był bardzo łatwy dla mnie pojedynek. Powiem szczerze, że mi się gorzej boksuje z mniejszymi czyli taką małą pi**ą jaki jest Marcin Wrzód. Gorzej boksuje niż z większymi.

Cała rozmowa poniżej:

Nie tak dawno Mirosław Okniński w mediach społecznościowych nawoływał do walki Szymona Kołeckiego (10-1) z Kasjuszem Życińskim. Trener widzi taki pojedynek na Stadionie Narodowym!

Fame MMA 15 Na Narodowym Don Kasjo vs Kołecki W boksie

Fame MMA 15Na NarodowymDon Kasjo vs KołeckiW boksie

Posted by Mirek Okniński on Wednesday, November 3, 2021

Zobacz także:

Legendarny Zbigniew Rybak o walce w MMA: Ja jestem człowiekiem honoru! Widzieliście?

W dzisiejszych czasach im bardziej sport jest krwawy i brutalny tym bardziej zyskuje na popularności. Najlepiej jest to widoczne po organizacjach takich jak np. Punchdown która organizuje walki polegające na okładaniu się po twarzach bez możliwości obrony. Widać to również po świeżej organizacji organizującej walki na gołe pięści, mowa oczywiście o The War.

Były pretendent do pasa rozwiązuje kontrakt! KSW traci topowego zawodnika! Co wy na to?

Patrik Kincl przestał być zawodnikiem KSW! Informację przekazał menadżer zawodnika – Artur Gwóźdź w programie Oktagon Live.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis