MMA PLDon KasjoDon Kasjo o walce z Najmanem: Jak widzę jego filmiki, to odechciewa mi się trenować!

Don Kasjo o walce z Najmanem: Jak widzę jego filmiki, to odechciewa mi się trenować!

Kasjusz Życiński dwudziestego pierwszego listopada stoczy swój czwarty pojedynek w organizacji FAME MMA. Popularny ”Don Kasjo” podczas ósmej edycji zmierzy się z Marcinem Najmanem w formule bokserskiej w małych rękawicach.

Starcie z ”El Testosteronem” będzie co-main eventem FAME MMA 8. Trzeba przyznać, że jest to wyczekiwane zestawienie. Obaj za sobą nie przepadają. Częstochowianin stoczy swój drugi pożegnalny akt. W stawce tego pojedynku ma być pas króla.

Don Kasjo: Wystarczy prawa ręka!

Kasjusz Życiński w rozmowie z portalem fightsport.pl skomentował nadchodzący pojedynek z Marcinem Najmanem. ”Don Kasjo” zapewnia, że odechciewa mu się trenować, gdy widzi ostatnie filmiki Najmana.

No właśnie widzę, że dużo go. Jak widzę te jego treningi to mi się odechciewa trenować. Naprawdę, jak widzę tą jego szybkość, walkę z cieniem czy siłę uderzenia na worku – to gdy mam się zbierać na trening, a jak ktoś mi podeśle ten nowy filmiki Marcina to mówię ”nie no ku*wa, gdzie ja teraz będę szedł na trening, bez przesady”.

Uczestnik ”Ekipy z Warszawy” ma aktualnie rehabilitację i w przygotowaniach używa tylko prawą rękę. ”Don Kasjo” gwarantuje, że wystarczy to na walkę z częstochowianinem.

Tak ogólnie to mało będę trenował, bo mam rehabilitacje lewego łokcia. Ogólnie z nim nic nie jest, ale zalecił mi ortopeda, że fajnie jakbym go podrasował na tych różnych zabiegach manualnych/laserach. Powiedzieli, że ten łokieć jest bardzo zniszczony. Dopóki nie jest do operacji to żebym go naprawił. No i sobie pomyślałem, że jak teraz mam walkę z ”El Tostem” to tak naprawdę lewej nie muszę za dużo używać. Wystarczy mi prawa ręka. Jak idę na trening to tylko prawą rękę ćwiczę.   

Walka wieczoru:
Kacper Blonsky vs Marcin Dubiel

Co-main event:
Kasjusz ”Don Kasjo” Życiński vs Marcin ”El Testosteron” Najman

Pozostałe:
Filip ”Filipek” Marcinek vs Michał ”Sobota” Sobolewski
Amadeusz ”Ferrari” Roślik vs Maksymilian ”Wiewiór” Wiewiórka
Paweł ”Tybori” Tyburski vs Gabriel ”Arab” Al-Sulwi
Piotr ”Szeli” Szeliga vs Piotr ”Bestia” Piechowiak         

Zobacz także:

Adesanya prowokuje Jana! Błachowicz dałby radę?

Israel Adesanya mistrz wagi średniej prowokuje naszego reprezentanta. Jest odpowiedz, sami zobaczcie

Juras komentuje zamykanie siłowni i nie tylko! Co wy o tym sądzicie?

Łukasz Jurkowski ma już dość takiej sytuacji. Postanowił mocno skomentować kolejne zamknięcia