MMA PLNajnowszePrime MMADon Kasjo o walce Rafonixa na PRIME 9: Przychodzi za drobne, bo jest nieudacznikiem życiowym

Don Kasjo o walce Rafonixa na PRIME 9: Przychodzi za drobne, bo jest nieudacznikiem życiowym

Don Kasjo, czyli naczelna postać organizacji PRIME Show MMA wypowiedział się o postawie i walce Rafonixa, do której dojdzie na najbliższej edycji tej freakowej gali.

Don Kasjo o walce Rafonixa na PRIME 9

PRIME 9 odbędzie się bowiem już 3 sierpnia we Wrocławiu, a konkretnie w miejscowej Hali Orbita. Rywalem Rafonixa będzie Kaczor BRS, a starcie to na papierze zapowiada się niezwykle ciekawie pod względem freakowym.

Don Kasjo o walce Rafonixa na PRIME 9: Przychodzi za drobne, bo jest nieudacznikiem życiowym

W minioną niedzielę odbyła się I Konferencja Prasowa promująca galę PRIME 9, na której to Don Kasjo starł się z Rafonixem, wypominając mu, że krytykował organizację PRIME Show MMA, a po czasie sam w niej zawalczy.

Później Don Kasjo w rozmowie z Super Expressem rozwinął nieco wątek Rafonixa i jego opinii na temat PRIME:

“Ja do Rafona nic nie miałem. On się bardzo źle zachował, to o co Kaczor miał do niego pretensje, że sprzedaje. Kiedyś go zapraszałem do PRIME-u, negocjowałem z nim walkę i on mówił, że niech to wszystko zostanie między nami. A on sam wysyłał do chłopaków z FAME-u smsy, jak ja go przekonuje.

Zachował się jak kurwa, frajer zwykły, dlatego zapytałem: gadałeś tak na PRIME, a tu przychodzisz. Jest pusty w ryj i przychodzi tutaj kurwa za drobne, bo jest nieudacznikiem życiowym.

Teraz dostanie w pizdę od Kaczora. Prawdopodobnie ludzie będą jeszcze chcieli zobaczyć jak dostaje wpierdol od Daniela Magicala, a tak naprawdę Rafon bez Daniela Magicala nie istnieje.”

Cała wypowiedź Don Kasjo o Rafonixie poniżej:

A Wy jak sądzicie, czy Rafonix będzie chciał na dłużej zadomowić się w organizacji PRIME Show MMA? Czy może walka z Kaczorem BRS będzie ostatnią w jego freakowej karierze?
Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis