MMA PLBoxdelDon Kasjo o walce Boxdel-Najman: Boxdel na pewno wygrałby z tym szmaciarzem!

Don Kasjo o walce Boxdel-Najman: Boxdel na pewno wygrałby z tym szmaciarzem!

Kasjusz Życiński na naszym portalu odpowiadał na pytania widzów. Popularny ”Don Kasjo” wypowiedział się o potencjalnej walce Marcina Najmana z Michałem Baronem. Warto dodać, że od dłuższego czasu na linii Boxdel-Najman jest gorąco. Jeden z właścicieli FAME MMA nie ukrywa, że nienawidzi częstochowianina.

Najman

Jeszcze nie tak dawno Baron twierdził, że spotkał ”El Testosterona” w Częstochowie.

po drodze do Warszawy byłem w galerii w Częstochowie z moimi ziomalami i przypadkiem spotkałem Najmana który widząc mnie zostawił swój posiłek i uciekł, zwykły tchórz  gdzie są ci twoi gangsterzy łebster

Doszło do szybkiej odpowiedzi.

Cześć wam, posłuchajcie pragnę wyjaśnić tą opowieść bąbela o kilka skrywanych faktów, bo pewną sytuację opisał tylko zupełnie inaczej niż ona wyglądała. Otóż faktycznie doszło dzisiaj do mojego spotkania z bąbelem w galerii. Poszedłem do łazienki umyć ręce, patrzę tam jakieś hałasy, oczywiście dzięki odkurzacza dochodziły z jednej z kabin. Idę sprawdzić co się dzieje, może ktoś zostawił odkurzać włączony. No nic bardziej mylnego, ponieważ w tej kabinie na kolanach rozebrany grubas bąbel opi*rdalał koguta swojemu koledze, który stał przed nim i widać było, że ta sytuacja była dosyć krępująca dla bąbela. Szybko chciał wyciągnąć z buzi co miał, a ten kolego do niego krzyczy ”połknij” no i bąbel się zakrztusił. Ja myślałem, że on się dusi dlatego wybiegłem po pomoc. Bąbel to źle zinterpretował – ja nie uciekłem przed nim tylko wybiegłem po pomoc, bo się po prostu dusił. Nie mógł przełknąć tego co miał w buzi. Gdy wybiegłem ten kolega, któremu opie*dalał koguta krzyczał ”nie, nie, już Marcin nigdzie nie biegnij wszystko połknął”. I taka to historia, tyle ode mnie.

Don Kasjo ostro o walce Najman kontra Boxdel!

Kasjusz Życiński jest przekonany kto wygrałby w starciu Marcin Najman vs Michał Baron. ”Don Kasjo” ponownie w mocnych słowach wypowiedział się o ”El Testosteronie”.

Nie no 100% Boxdel, ten ku*wa El Tost… Boxdel na pewno wygrałby z tym szmaciarzem. On nie ma psychy ten szmaciarz. On tylko opowiada fajne bajki, ale ten chłop ma naprawdę coś z głową. On powinien pójść na jakieś badania. Najgorsze jest to, że on wierzy w to co gada. Boxdel wydaje mi się, że psychicznie lepiej się prezentuje.

Cała rozmowa poniżej:

Marcin Najman jest po operacji kolana. ”El Testosteron” zapewniał, że jeszcze w pierwszej połowie 2022 roku wróci do klatki. Najman będzie chciał podtrzymać dobrą passę. Przypomnijmy częstochowianin w ostatnich starciach przed czasem odprawił Ryszarda ”Szczenę” Dąbrowskiego oraz Mirosława ”Miśka z Nadarzyna” Dąbrowskiego.

Zobacz także:

Hunter chętny na walkę z Załęckim: Jestem otwarty na taką propozycję, na każdej płaszczyźnie! Chcielibyście zobaczyć taką walkę?

Daniel Więcławski w rozmowie z Arturem Wilanowskim zdradził, że jest otwarty i chętny na starcie z Denisem Załęckim. Temat takiej potencjalnej walki pojawia się już nie pierwszy raz.

Boxdel publikuje, kasuje, a na koniec przeprasza Nitro: Odwaliłem jak nigdy! Widzieliście?

Michał Baron postanowił na twitterze zamieścić post, w którym mówi o ”internetowej wojnie” Sergiusza Górskiego z ”Laluną” oraz Jackiem Murańskim. Popularny ”Nitrozyniak” szybko i mocno odpowiedział jednemu z właścicieli FAME MMA. ”Boxdel” postanowił skasować post i przeprosić swojego zawodnika.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis