MMA PLDon KasjoDon Kasjo o Tyburskich: Jak mi FAME dobrze zapłaci to mogę ich dwóch upi*rdolić w jednej walce!

Don Kasjo o Tyburskich: Jak mi FAME dobrze zapłaci to mogę ich dwóch upi*rdolić w jednej walce!

Kasjusz Życiński następny pojedynek ma stoczyć z zawodnikiem UFC. Nie zmienia to jednak faktu, że konfliktów w FAME MMA nie brakuje. Popularny ”Don Kasjo” w mocnych słowach wypowiedział się o Pawle Tyburskim!

Kasjo

Przypomnijmy, że do pierwszych wymian zdań pomiędzy Don Kasjo, a Tyburskim doszło na jednej z konferencji prasowych. Tyburski tak jak zapowiadał pojawił się w klubie, w którym Kasjusz przygotowywał się do walki z Łukaszem Lupą. Doszło do mocnego sparingu, a na nim Kasjusz doznał kontuzji ucha.

Don Kasjo: On wie, że już wszyscy mają w niego wyj*bane!

Kasjusz Życiński nie szczędził słów, gdy pojawił się temat Pawła Tyburskiego. Uczestnik ”Ekipy z Warszawy” przekonuje, że jest w stanie pokonać dwóch bliźniaków na jednej gali. Kasjusz jest otwarty na takie rozwiązanie jeśli dostanie odpowiednią ofertę finansową.

(Śmiech) Przecież on przyjechał do klubu i dostał w piz*ę, ale śmieć. On wie, że już wszyscy mają w niego wyj*bane. Tak grał kozaka, jaki on nie jest. Dostał w piz*ę, w ogóle deklasację dostał. On do mnie mówi o MMA? Jak dostał deklasację. W stójce też dostał deklasację, gdzie miał kopy i szedł do przodu, a ja go cały czas niszczyłem… No zwykły śmieć dla mnie. Ja mogę ich dwóch wziąć jak mi dobrze FAME zapłaci, za dwie walki od razu. Naprawdę, mówię wam ich dwóch upi*rdole w jednej walce, mogą się zmieniać. Są takimi leszczami, że szok.  

Cały materiał poniżej:

Zobacz także:

Don Kasjo zdradził za jaką kwotę zgodzi się na rewanż z Najmanem! Chcielibyście to zobaczyć?

Marcin Najman vs Kasjusz Życiński II? Popularny ”Don Kasjo” zdradził za jaką kwota go przekona

Wymiana słowa na linii Bedorf-Kita dalej trwa! W przyszłym roku dojdzie do rewanżu?

Obaj co do jednego są zgodni! W przyszłym roku musi dojść do rewanżowego starcia

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis