MMA PLArtur SzpilkaDon Kasjo o Szpilce: Już tyle razy mówił, każdy chyba jego ostatni rywal to miał być kotlet!

Don Kasjo o Szpilce: Już tyle razy mówił, każdy chyba jego ostatni rywal to miał być kotlet!

Kasjusz Życiński po raz kolejny został zapytany o potencjalne starcie w boksie z Arturem Szpilką. Ponadto popularny ”Don Kasjo” skomentował ostatnią wypowiedź ”Szpili” u Mateusza Kaniowskiego.

Kasjo

Wojownik z Wieliczki szykuje się do debiutu w mieszanych sztukach walki. Wszystko na to wskazuje, że Artur zadebiutuje w KSW na gali w Toruniu, a przeciwnikiem jego będzie Sergiei Radczenko.

Szpilka o potencjalną walkę z ”Don Kasjo” był pytany na kanale Mateusza Kaniowskiego.

Nie wyobrażam sobie przegrać z Don Kasjo. Nie chcę narzucać sobie takiej presji, ale naprawdę musiałbym po tym skończyć karierę, gdyby coś takiego się wydarzyło. Jeśli w jakikolwiek sposób by trafił. Masakra. Nie ma żadnej możliwości. Aczkolwiek widziałem wiele rzeczy w świecie, nawet w swoich walkach różne rzeczy się zdarzają, ale z mojego punktu widzenia nie ma najmniejszych szans. Każdy kto ma rozum doskonale wie, jak to wygląda.

Don Kasjo odpowiada: To sobie kolejny raz narzuca presję!

Kasjusz Życiński aktualnie zamierza skupić się na zdrowiu oraz organizacji PRIME SHOW MMA – nowy freakowy projekt. ”Don Kasjo” już niebawem mogą czekać operacje. Kasjusz nie wyklucza w przyszłości wielkiego starcia z Arturem Szpilką. Tym razem Życiński skomentował ostatnią wypowiedź Artura.

Widziałem, zobaczymy. To sobie kolejny raz narzuca presję. Już tyle razy mówił, każdy chyba jego ostatni rywal to miał być kotlet, a jednak okazało się inaczej, więc zobaczymy.

Całe wideo poniżej:

Kasjusz ostatni pojedynek stoczył w co-main evencie PRIME SHOW MMA 1, która odbyła się w Atlas Arenie. ”Don Kasjo” po czterech rundach wygrał pewną jednogłośną decyzją sędziów z Mateuszem Murańskim.

Zobacz także:

Mateusz Kubiszyn chętny na pojedynek z Parke: Bardzo sportowa walka, top sportowy! Chcielibyście zobaczyć takie starcie?

Mateusz Kubiszyn przygotowuje się do debiutu w mieszanych sztukach walki. ”Don Diego” podczas High League 3 w Ergo Arenie ma do rozwiązania konflikt z Denisem Załęckim. Do ich wyczekiwanego zestawienia dojdzie już czwartego czerwca. Kubiszyn zapewnia, że w niedalekiej przyszłości jest chętny na starcie z Normanem Parke. Oczywiście nie w formule MMA.

FAME MMA 14: Laluna wiedziała, że przegra już przed walką? Szczera wypowiedź zawodniczki!

W sobotę w Tauron Arenie doszło do wyczekiwanego debiutu Katarzyny Alexander. Są pierwsze słowa popularnej ”Laluny”, która niespodziewanie przegrała niejednogłośną decyzją sędziów z Wiktorią Jaroniewską. Przypomnijmy, że ”Wiki” pojedynek przyjęła w ostatniej chwili i miała bardzo mało czasu na przygotowania do debiutu.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis