MMA PLArtur SzpilkaDon Kasjo o starciu z Szpilką: Nasza walka była prawie dogadana!

Don Kasjo o starciu z Szpilką: Nasza walka była prawie dogadana!

To spore zaskoczenie widząc wypowiedzi Artura Szpilki (24-5, 16 KO), który z niechęcią odpowiada, gdy pada pytanie o potencjalną walkę z popularnym ”Don Kasjo”. Kasjusz Życiński w rozmowie z portalem sport.pl zdradził, że jego starcie z ”Szpilą” było naprawdę blisko dogrania.

Szpilka

Kasjusz mający za sobą spore doświadczenie amatorskie w boksie – swój ostatni pojedynek w FAME MMA odnotował w listopadzie. Życiński pokazał się z świetnej strony, gdy wypunktował byłego mistrza KSW – Marcina Wrzoska. Jak się później okazało organizacja freakowa pracowała nad zestawieniem Kasjusza z raperem ”Sariusem”. Wszystko ostatecznie zakończyło się fiaskiem, bowiem ”Don Kasjo” niespodziewanie został właścicielem nowej organizacji PRIME SHOW MMA.

Był duży problem z dograniem przeciwnika Mateusza Murańskiego. ”Don Kasjo” nie zamierzał odpuścić i liczył, że ”Muran” wystąpi w Atlas Arenie. Ostatecznie to właśnie Kasjusz w co-main evencie zmierzył się z Murańskim. Mateusz przegrał pewną jednogłośną decyzją sędziów, ale pokazał w tym starciu charakter. Mateusz Murański był liczony, jednak do samego końca chciał zaskoczyć przeciwnika.

Tak to prawda!

Kasjusz Życiński w rozmowie z portalem sport.pl zdradził, że było blisko jego walki z Arturem Szpilką (24-5, 16 KO). O takim zestawieniu mówi się już od dłuższego czasu i trzeba przyznać, że ma to duży potencjał na świetne wyniki PPV. ”Don Kasjo” uważa, że po dobrych przygotowaniach mógłby pokonać Szpilkę, który bez wątpienia byłby faworytem w takim starciu.

Nasza walka była prawie dogadana, w grę wchodziły spore pieniądze, ale miałem inne plany i nie udało się tego zrobić. Pewnie kiedyś wrócimy do tego tematu. Nie wykluczam, że Szpilka dostanie ofertę od Prime Show MMA. Jednak najpierw muszę zadbać o zdrowie i zrobić operację prawej ręki, może też i lewej. Przed walką z Arturem musiałbym spędzić trzy miesiące na sali treningowej. Co by o nim nie mówić, to jest sportowcem z krwi i kości. Walczył o mistrzostwo świata w boksie, a ja tylko bawiłem się w boks amatorski. To jest duża różnica, ale myślę, że po solidnych przygotowaniach byłbym w stanie pokonać Artura. Wydaje mi się, że ta walka rozbiłaby bank, bo cała Polska na nią czeka.

Artur Szpilka nie powiedział NIE – jeśli chodzi o kolejne walki w boksie. Co ciekawe pojawiła się ciekawa propozycja na pojedynek w pierwszej połowie 2022 roku. Nie wiadomo co w tym momencie wybierze Szpilka, bowiem jego debiut w MMA jest już pewny.

Zobacz także:

Rutkowski o ostatniej przegranej: W tym dniu nie byłem sobą, styl mojej walki nie był moim stylem! Widzieliście?

Daniel Rutkowski (13-3) postanowił w mediach społecznościowych podsumować swój ostatni start. ”Rutek” stanął przed szansą zdobycia pasa KSW w wadze piórkowej. Polak przed własną publicznością wystąpił w walce wieczoru KSW 68. Rutkowski zapewnia, że w tym pojedynku nie był sobą.

Norman Parke ostro o Szelidze: Ten gość jest bumem! Co wy na to?

Norman Parke (29-7-1) jest otwarty na kolejną walkę z dużo cięższym rywalem. ”Stormin” w rozmowie z Super Expressem w mocnych słowach wypowiedział się o Piotrze Szelidze, który w pewnym momencie przerwał jego wywiad. Były tymczasowy mistrz KSW nie obawia się kolejnych szalonych zestawień. Parke jest przekonany, że pokonałby przed czasem Szeligę.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis