MMA PLDon KasjoDon Kasjo o starciu z Khabibem: Pokazałbym, że w boksie nie ma podjazdu do króla!

Don Kasjo o starciu z Khabibem: Pokazałbym, że w boksie nie ma podjazdu do króla!

Kasjusz Życiński stawia warunek! Uczestnik Ekipy z Warszawy liczy, że FAME MMA w następnym pojedynku ściągnie mu zawodnika UFC. ”Don Kasjo” uważa, że organizacja jest w stanie zakontraktować wielkie gwiazdy.

Już w najbliższą sobotę dojdzie do wyczekiwanego starcia pomiędzy Marcinem Najmanem, a Kasjuszem Życińskim. Będzie to co-main event ósmej edycji w Łodzi. Starcie jest zakontraktowane w formule bokserskiej w małych rękawicach. Dla częstochowianina będzie to drugi pożegnalny akt.

Don Kasjo o walce z Khabibem: W boksie bym go rozniósł!

Kasjusz Życiński w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim powiedział, że jest jeden warunek jeśli ma toczyć następne pojedynki w FAME MMA.

Zrobiłem sobie jedyny, prawdziwy pas króla. Jestem niepokonany i walczę prawie na każdej gali. Teraz go będę bronił. Mam nadzieje, że na kolejnej gali, bo postawiłem warunek. Jeżeli to będzie jakaś osoba z UFC czy walczyła tam czy walczy dalej. Jeżeli nie, to odchodzę jako niepokonany. Mówiłem już dawno temu, że odejdę  i odejdę z pasem króla jeżeli włodarze nie spełnią mojego warunku.         

Były bokser jest pewny siebie! Uważa, że w swojej formule pokonałby.. Khabiba Nurmagomedova. Ponadto Kasjusz liczy, że dojdzie do jego zestawienia z Dagestańczykiem.

Najlepiej to bym się sprawdził z gwiazdą UFC – Khabibem, który jest niepokonany, ja również jestem niepokonany (…) Nie no jak powiedziałem Ci, jak mnie słuchasz. Najbardziej chciałbym Khabiba w boksie, bo pokazałbym, że w boksie nie ma podjazdu do króla. W MMA oczywiście uważam, że by mnie poskładał, ale w boksie uważam, że bym go rozniósł. McGregora również w boksie bym poskładał. W MMA raczej nie miałbym szans.        

Ponadto ”Don Kasjo” zdradził, że inne organizacje próbowały go przejąć. Były to dobre propozycje, ale FAME MMA zrobiło wszystko, aby zatrzymać swoją gwiazdę!

Czemu mają nie zawalczyć? No nie, Khabib odszedł, więc nie ma już żadnego kontraktu. FAME MMA już wielokrotnie udowodniło, że rzeczy niemożliwe są w stanie zrealizować, więc ja się z Tobą nie zgodzę. Ja uważam, że są w stanie ściągnąć każdego – może nie w tym czasie, ale są w stanie wszystko zorganizować. Tak jak mnie chciały podkupić inne federacje i się nie udało. Wtedy udowodnili, że zależy im na mnie. Ja mówiłem, że nie ukrywam to dla mnie biznes, więc jak mi tam proponowali lepsze warunki, w moich ulubionych dyscyplinach to czemu miałbym tego nie zrobić, ale pokazali, że potrafią zatrzymać swoje gwiazdy. Potrafią też ściągnąć inne. Jak KSW zabrali Popka pomimo, że mu też zaproponowało KSW kontrakt, więc ja uważam, że FAME MMA ma duże możliwości i może dużo zrobić. Mam nadzieje, że na kolejną walkę będzie ktoś z UFC.       

Cała rozmowa poniżej:

FAME MMA 8 – pełna karta walk

  1. Main event: Kacper “Blonsky” Błoński – Marcin Dubiel
  2. Co-main event: Marcin “El Testosteron” Najman – Kasjusz “Don Kasjo” Życiński
  3. Filip “Filipek” Marcinek – Michał “Sobota” Sobolewski
  4. Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka – Amadeusz “Ferrari” Roślik
  5. Paweł “Tybori” Tyburski – Gabriel “Arab” Al-Suwi
  6. Piotr “Szeli” Szeliga – Piotr “Bestia” Piechowiak
  7. Alan Kwieciński – Piotr Pająk
  8. Gamou Fall – Maciej “Szewcu” Szewczyk
  9. Zusje Astafiewa – Dagmara Szewczyk
  10. Mariusz “Hejter” Słoński – Patryk “Mortalcio” Baran

Zobacz także:

Skandal w Brazylii! Sędzia powinien jeszcze pojawiać się w klatce?

To była skandaliczna sytuacja. Sędzia wznowił walkę mimo, że zawodnik był znokautowany. Sami zobaczcie

Pas w stawce starcia Kwieciński-Pająk! Komu kibicujecie?

Już w najbliższą sobotę odbędzie się FAME MMA 8. Sportowo starcie Kwieciński-Pająk zapowiada się świetnie. Dodatkowo smaczku dodaje fakt, że na szali będzie pas federacji…