MMA PLDon KasjoDon Kasjo o następnych rywalach Najmana: Takie same przygłupy jak on!

Don Kasjo o następnych rywalach Najmana: Takie same przygłupy jak on!

Foto: FAME MMA

Kasjusz Życiński w rozmowie z Michałem Rogozińskim na kanale 6pak powiedział – co myśli o następnym zapowiedzianym pojedynku Marcina Najmana.

Przypomnijmy, że ”El Testosteron” zamierza w styczniu zorganizować gale, na której stoczy ostatni pojedynek. Najman zdradził, że jego przeciwnikiem najprawdopodobniej będzie Szymon ”Taxi Złotówa” Wrzesień, albo Sylwester Kołecki, którzy sami mieli się zgłosić. Do tego eventu dojdzie w styczniu, a będzie one transmitowane w usłudze PPV.

Don Kasjo o następnych walce Najmana: Kto to k*rwa wykupi!

Kasjusz Życiński jest przekonany, że nikt nie będzie miał ochoty wykupić wydarzenia, na którym zawalczy Marcin Najman. Powód? Ostatnia sytuacja na FAME MMA 8, która będzie komentowała jeszcze przez długi okres.

Najman został zdyskwalifikowany już w pierwszej odsłonie. ”El Testosteron” obalał, wyprowadzał ciosy w parterze oraz zaatakował niskim kopnięciem. Nic tu dziwnego, gdyby nie fakt, że walka została zakontraktowana w formule bokserskiej.

Kasjusz gwarantuje, że nikt normalny nie będzie chciał zmierzyć się z Marcinem. Jego zdaniem mogą to zrobić tylko przez pryzmat wykorzystania komentarzy, których nie brakuje przy osobie Najmana po ostatnim skandalu.

Mi się wydaje, że tam się już tak popaliło wszystko w tej głowie – że on nie wiem, w którą stronę za co się złapać. Pi*rdoli o wszystkich. O tych walkach, dajcie spokój. Mi się wydaje.. nikt nie pójdzie, a w ogóle gość, który z nim zawalczy musi mieć nierówno pod sufitem. No to mówię Taxi Złotówa taki sam przygłup jak Najman. Co Ci tu powiem w temacie. Po to, że teraz ku*wa jest trochę głośniej o tym ”El Toście”? Po to się podpina żeby mieć komentarze? No to totalny d*bil by z nim zawalczył! Niech se robią galę, ale kto to k*rwa wykupi? On teraz ewidentnie oszukał wszystkich. Każdy zapłacił, został pobity rekord PPV i to znacząco…           

Cała rozmowa poniżej:

Marcin Najman ma do wyboru dwóch potencjalnych rywali. Mówimy tu o Sylwestrze Kołeckim oraz ”Taxi Złotówie”. Drugi wymieniony wydaje się bardziej prawdopodobny. Szymon Wrzesień walczył na FAME MMA 3, gdy szybko przed czasem pokonał Piotra ”Bonusa BGC” Witczaka.

Wrzesień przystępując do tego pojedynku nie wygrał tylko walki w klatce, a walkę ze zdrowiem – zrzucając bardzo dużą ilość kilogramów i tym samym zmieniając swoje życie. Szymon podkreślał, że zamierza spróbować swoich sił w profesjonalnym MMA. Doszło do tego we wrześniu tego roku na gali FSC 3. Wrzesień miał dobry początek, ale ostatecznie musiał uznać wyższość Kamila Kałduńskiego.

Zobacz także:

Don Kasjo wyzwany na pojedynek! Co wy na to?

Legenda sportów walki jest chętna na starcie z popularnym ”Don Kasjo”. Będzie jakaś odpowiedź? To byłaby świetna walka!

Następny wielki powrót? Lennox Lewis wskazuje potencjalnego przeciwnika!

Brytyjczyk jest otwarty na powrót do ringu. Lennox Lewis wskazał potencjalnego przeciwnika