MMA PLDon KasjoDon Kasjo nie spodziewał się takiego telefonu! Widz zaczął go obrażać: Jesteś pajacem!

Don Kasjo nie spodziewał się takiego telefonu! Widz zaczął go obrażać: Jesteś pajacem!

Kasjusz Życiński wczoraj pojawił się w cage’u przed galą FAME MMA 9, która odbędzie się już w sobotę. ”Don Kasjo” nie spodziewał się takiego telefonu. Jeden z widzów postanowił go obrazić…

Do starcia dojdzie siedemnastego kwietnia. Będzie to walka wieczoru jubileuszowej dziesiątej edycji FAME MMA. Przypomnijmy, że walka zakontraktowana jest w formule bokserskiej. Na dystansie 5×3.

Ostatnia walka ”Don Kasjo” miała miejsce dwudziestego pierwszego listopada. Było to wyczekiwane starcie z Marcinem Najmanem na zasadach bokserskich, w których Kasjusz zamierza kontynuować swoją przygodę w FAME.

Don Kasjo był zaskoczony?

Kasjusz Życiński pojawił się podczas ostatniego cage’a promującego galę FAME MMA 9. Jeden z widzów dodzwonił się do studia i postanowił zwyzywać ”Don Kasjo”. O co chodziło? Widz nie może zrozumieć, dlaczego Kasjusz rzuca wyzwanie i mówi o potencjalnej walce z Conorem McGregorem oraz Khabibem Nurmagomedovem.

Widz: Jeszcze chciałbym powiedzieć. Nie no posłuchaj mnie gadasz o McGregorze, o Khabibie który wykręca 28-0. Siedzisz na kanapie chlejesz piwo, Ty jesteś poważny? Niech Dubiel i Boxdel odpowiedzą czy naprawdę miałbyś szansę z McGregorem.  

Don Kasjo: No ja jestem poważny. Piwa nie chleje.

Widz: Walnij barana o ścianę Don Kasjo jeśli Ty myślisz, że z Khabibem masz szansę.

Don Kasjo: No, ale ja codziennie walę baranka w ścianę.

Widz: No to trochę mocniej.

Don Kasjo: Jak mocniej walę to w ogóle mi mówi żebym ich dwóch naraz.

Widz: Koleś 28-0 w UFC, a Ty chcesz go do FAME MMA ściągnąć na boks.

Don Kasjo: Serio jak mocno się rozpędziłem i walnąłem baranka w ścianę. To przyszła mi wizja, że biorę ich dwóch naraz.

Widz: No właśnie tak zyskujesz widzów. Potem spamują, a Ty jesteś zwykłym pajacem w internecie. 

Całą dyskusję możecie zobaczyć w materiale poniżej:

Zobacz także:

Jest wideo sparingu Zadory z Murańskim! Widzieliście?

W sieci pojawiło się wideo ze sparingu mistrza FEN Dominika Zadory z zawodnikiem FAME MMA Mateuszem Murańskim. Teraz na własne oczy można zobaczyć jak wyglądała słynna “egzekucja” na bohaterze programu telewizyjnego “Lombard. Życie pod zastaw”.

Juras o Adesanyi: Nie wie w co się wpakował! Co wy na to?

Już w najbliższy weekend Jan Błachowicz będzie po raz pierwszy bronił tytułu mistrza kategorii półciężkiej UFC. Walka z Israelem Adesanyą jest bezsprzecznie jednym z najwiekszych wyzwań w karierze polskiego mistrza.