MMA PLDon KasjoFAME MMA 10: Don Kasjo pokazał jak wyglądał jego protest! Dalej czeka na odpowiedź organizacji!

FAME MMA 10: Don Kasjo pokazał jak wyglądał jego protest! Dalej czeka na odpowiedź organizacji!

Mimo że od gali minął już tydzień, to emocje po walce wieczoru są wciąż wysokie. Kasjusz Życiński nie odpuszcza i po raz kolejny będzie starał się dowieść, że to on zwyciężył w starciu z Normanem Parke.

Walka Kasjusza z Irlandczykiem niosła ze sobą ogromny ładunek emocjonalny, którego finał mieliśmy zobaczyć w klatce. Obaj zawodnicy nie zawiedli fanów, dając świetny, wyrównany, pięciorundowy bój, którego zwycięzcą na kartach sędziowskich okazał się Stormin. Werdykt wywołał wiele kontrowersji, a sam Kasjusz bez wahania zdecydował się na złożenie protestu.

W środę poznaliśmy decyzję sędziów odnośnie odwołania, która okazała się niekorzystna dla Kasjusza. Zawodnik SAKO Gdańsk jest mimo to przekonany o swoim zwycięstwie, więc zdecydował się na kolejną apelację.

A WIĘC…!!! W czwartek w raz z moim trenerem Markiem Chrobakiem złożyliśmy oficjalny protest wysyłając go na e-mail federacji, do tej pory nie uzyskaliśmy klarownej odpowiedzi federacji Fame Mma. A więc wrzucam tutaj nasz oficialny PROTEST i liczymy również na Wasza obiektywna ocenę tej sytuacji. Mam nadzieje że Wasza ocena pomoże przyśpieszyć poczynania federacji by zabrała oficjalne stanowisko w tej sprawie! Uważam że zrobiłem bardzo dużo dla federacji @famemmatv i nie pozwolę by teraz zamietli wszystko pod DYWAN! Bo tak im WYGODNIE! NIE POZWOLĘ MOJA KRZYWDA WYCIERAĆ SOBIE „MORDY” bo tak wszystkim jest Wygodnie! A Wam dziękuje że jesteście i mnie wspieracie w tej sytuacji😊❤️ Jesteście Najlepsi❤️ I będę wdzięczny jeżeli pomożecie mi to nagłośnić, więc spamujcie tym wszędzie gdzie się da! DAMY RADĘ ! DZIĘKI

A WIĘC…!!! W czwartek w raz z moim trenerem Markiem Chrobakiem złożyliśmy oficjalny protest wysyłając go na e-mail…

Posted by Kasjusz Życiński on Saturday, May 22, 2021

Udało nam się też porozmawiać z Don Kasjo. Cała rozmowa poniżej:

Opinie świata sportu

Eksperci od sportów walki także nie są jednomyślni w kwestii werdyktu z walki Don Kasjo vs Norman Parke. Z decyzją sędziów nie zgadzają się między innymi Mariusz Grabowski – prezes grupy promotorskiej Tymex Boxing Promotions, czy legenda polskiego dziennikarstwa, Pan Andrzej Kostyra.

Zobacz także:

Popularny strongman zadebiutuje w FAME MMA? Mówi się o walce z Popkiem!

To będzie nowy nabytek organizacji FAME MMA? Michał ”Boxdel” Baron w rozmowie z Real Pharm zdradził, że najprawdopodobniej są prowadzone negocjacje z Krzysztofem Radzikowskim. Wspomina się też już o potencjalnym rywalu w debiucie!