MMA PLDon KasjoDon Kasjo: Mówili, że głupoty gadam o Khabibie, a Floyd walczy z youtuberem!

Don Kasjo: Mówili, że głupoty gadam o Khabibie, a Floyd walczy z youtuberem!

Foto: FAME MMA/ Floyd facebook

Kasjusz Życiński nie zamierza zmieniać zdania! Popularny ”Don Kasjo” gwarantuje, że następna walka musi być z zawodnikiem UFC, bo w innej sytuacji już nigdy nie zobaczymy go w FAME MMA.

Uczestnik ”Ekipy z Warszawy” w freakowej organizacji stoczył już cztery pojedynki, a przed ostatnim starciem postanowił podkreślić swoją dominację – nowym tytułem. Czy ktoś mu odbierze pas króla?

Kasjusz pochodzący z Iławy stoczył dwa pojedynki w formule MMA, oraz po jednym w boksie i K-1. Do tej pory żaden z rywali nie sprawił mu większych problemów. ”Don Kasjo” wypunktował Adriana Polańskiego i Dawida Ambroziaka, a pojedynki z Maciejem Ratajem oraz Marcinem Najmanem zakończyły się przed czasem.

Don Kasjo o Floydzie: Możliwe, że FAME MMA złożyło mu ofertę!

Kasjusz Życiński nie wyklucza, że organizacja FAME MMA w ostatnim czasie złożyła propozycję dla wielkiego Floyda Mayweathera (50-0). Przypomnijmy, że legenda wraca na ring by zmierzyć się z youtuberem – Loganem Paulem.

Jedyna jaka może być to z kimś z UFC, bo jeżeli nie będzie to już mnie nie zobaczycie w FAME MMA. Zobaczcie Floyd Mayweather nagle walczy. Możliwe, że federacja FAME MMA złożyła mu ofertę tylko wybrał on inną opcję. Zobaczcie kto by pomyślał, że Mayweather zawalczy z youtuberem. Ja mówiłem o Khabibie i McGregorze, a teraz nagle Mayweather walczy z youtuberem. A ktoś mówił, że ja głupoty gadam. Mówiłem wam, że taka kolej rzeczy będzie.        

Kasjusz powiedział, że dużo osób zarzucało mu głupotę.. gdy stwierdził – że chce walczyć z Khabibem Nurmagomedovem oraz Conorem McGregorem. ”Don Kasjo” przekonuje, że nie są to puste słowa, ponieważ jak widać tak wielkiego boksera jak Floyd skusiła walka z youtuberem.

Zobacz także:

To będzie ostatni rywal Najmana? To bardzo możliwe!

Już w poniedziałek wszystko będzie jasne.. Niewykluczone, że już w tym momencie znamy ostatniego przeciwnika Marcina Najmana

Martin Lewandowski o angażu Yoela Romero! Co wy na to?

Yoel Romero wolnym zawodnikiem. Kubańczyk niespodziewanie został zwolniony z UFC. Mamy komentarz od jednego z właścicieli KSW