MMA PLDon KasjoDon Kasjo mówi o liście rywali z UFC! Następnym przeciwnikiem będzie kolega McGregora?

Don Kasjo mówi o liście rywali z UFC! Następnym przeciwnikiem będzie kolega McGregora?

Kasjusz Życiński mierzy wysoko! ”Don Kasjo” w cage’u promującym FAME MMA 9 wspomniał, że freakowa organizacja już w tym momencie ma listę jego potencjalnych przeciwników. Są to zawodnicy, którzy mają za sobą walki w największej organizacji na świecie. W takich zamierza celować uczestnik ”Ekipy z Warszawy”.

Kasjusz Życiński najbliższy pojedynek stoczy siedemnastego kwietnia. W walce wieczoru jubileuszowej dziesiątej edycji zmierzy się z Normanem Parke. ”Stormin”  jeszcze nie tak dawno posiadał tymczasowy pas kategorii lekkiej w organizacji KSW. Zwycięzca starcia Don Kasjo vs Parke zgarnie kilogramową sztabkę złota.

Następnym rywalem Don Kasjo będzie kolega McGregora?

Kasjusz Życiński pojawił się w ostatnim cage’u promującym FAME MMA 9. Popularny ”Don Kasjo” deklarował, że organizacja już w tym momencie ma listę jego następnych potencjalnych rywali. Są to zawodnicy, którzy walczyli w UFC. Kasjusz nie wyklucza, że po Parke zmierzy się z kolegą Conora McGregora. O kogo chodzi?

Najprawdopodobniej mowa o Artemie Lobovie, który w ostatnim czasie próbował swoich sił w walkach na gołe pięści. Rosjanin wypunktował utytułowanego boksera – Paulie Malignaggi. Były też dwie krwawe wojny z Jasonem Knightem. Artem w UFC stoczył siedem pojedynków z czego dwa udało się zwyciężyć.

Takie zestawienie może zagwarantować szansę na przyjazd Conora McGregora do Polski. Tak było w 2017 roku, gdy ”Notorious” pojawił się na gali UFC Fight Night 118 w Gdańsku, aby wspierać swojego kolegę.

Zobacz także:

Błachowicz vs Adesanya okiem prześmiewczego youtubera! Widzieliście?

Pojedynek o mistrzowski pas wagi półciężkiej UFC Jan Błachowicz vs Israel Adesanya, który odbył się na minionej gali UFC 259 okiem prześmiewczego youtubera! Na kanale Mojaheda Fudailata pojawiło się podsumowanie walki wieczoru minionej gali.

Świetne wyniki oglądalności walki Jana Błachowicza! Zgadzacie się ze słowami Andrzeja Kostyry?

Czy MMA w Polsce zaczęło już przebijać się do mainstreamu? Na to mogą wskazywać wyniki oglądalności gali UFC 259. Wydarzenie z udziałem Jana Błachowicza obejrzało w sumie ponad 400 tysięcy kibiców.