MMA PLDon KasjoDon Kasjo mógł zmierzyć się z ”Bombardierem” na FAME MMA 11? ”Król się nikogo nie boi!”

Don Kasjo mógł zmierzyć się z ”Bombardierem” na FAME MMA 11? ”Król się nikogo nie boi!”

To byłoby ciekawe! Kasjusz Życiński w ostatnim czasie wspominał, że jest problem z następnym przeciwnikiem. Parę osób miało odmówić walki z gwiazdą FAME MMA. Teraz pojawia się informacja, że były rozmowy o potencjalnej walce z ogromnym ”Bombardierem”.

Nie tak sobie wyobrażał Serigne Ousmane Dia (2-0) pierwszą wizytę w Polsce. ”Bombardier” podczas KSW 59 miał zmierzyć się z Mariuszem Pudzianowskim (14-7).

44-latek parę godzin przed galą doznał ataku ostrego zapalenia wyrostka robaczkowego i musiał być hospitalizowany. Nowym przeciwnikiem Pudzianowskiego został Nikola Milanović, dla którego był to debiut zawodowy. Serb nie postawił wysoko poprzeczki. Pudzianowski szybko i łatwo zastopował przeciwnika.

Don Kasjo: Ja na pewno byłbym gotowy na każdego!

Kasjusz Życiński kontra ”Bombardier”? Niewykluczone, że takie zestawienie było brane pod uwagę już przy nadchodzącej gali FAME MMA 11.

Nie wiem, byś musiał zapytać federację na ile to jest prawdą, a na ile nie. Ja na pewno byłbym gotowy na każdego. Król się nikogo nie boi, ale to byś musiał zapytać Wojtka Goli, Rafała Pasternaka, albo Krzysztofa Rozpare. Boxdela nie, bo wiadomo, że ch*j go to obchodzi.  

Całe wideo poniżej:

Zobacz także:

ACA 128: Rafał Haratyk kolejnym Polakiem na karcie walk! Będziecie kibicować?

Rafał Haratyk (14-4-2) powróci do klatki już 11 września. Polski zawodnik wystąpi podczas gali ACA 128 w Mińsku.

Anderson Silva i Tito Ortiz zmierzą się w boksie! Ich walka już we wrześniu! Kto będzie górą?

Dwie legendy mieszanych sztuk walki – Anderson Silva i Tito Ortiz zmierzą się w boksie! Zawodnicy MMA wcielą się w rolę pięściarzy na gali bokserskiej Triller Fight Club, która odbędzie się już 11 września.