MMA PLDon KasjoDon Kasjo mocno odpowiada Szulakowskiemu: Ty się ku**a rozpędź pie**olnij głową o ścianę!

Don Kasjo mocno odpowiada Szulakowskiemu: Ty się ku**a rozpędź pie**olnij głową o ścianę!

Długo nie musieliśmy czekać na odpowiedź! Kasjusz Życiński na insta stories postanowił odnieść się do słów Grzegorza Szulakowskiego. ”Szuli” już nie pierwszy raz wspomina o potencjalnym starciu z ”Don Kasjo”.

Kasjo

Doświadczony zawodnik MMA zaproponował Kasjuszowi walkę w małych rękawicach i zasady ”No Time Limit”!

Kasjusz ku**a, Kasjusz halo, co jest z Tobą? Gdzie jesteś, zesrałeś się? Chłopie ja już rękawice podniosłem. Zróbmy coś w tą stronę. Niech ta walka będzie w małych rękawicach, bo ostatnia walka Sariusa z Wrzoskiem pokazała, że boks jest mało widowiskowy na galach freakowych, więc jeżeli chcą to oglądać. A tak walka w c**j się opi**doli chłopie, bo Cię napi***le. Taki plan jest i stary uwierz mi. Dosyć pleców, trzeba Cię naj**ać i zrobię wszystko, nie ku**a wszystko. Ja tam idę i Cię napi**dole czaisz bazę? Chłopie dzwoń, dogadujemy się, małe rękawice, napie**alamy się bez czasu limitowego i tyle. Dajmy kibicom to czego potrzebują/oczekują.

Jest odpowiedź!

Kasjusz Życiński postanowił szybko i mocno odpowiedzieć Grzegorzowi Szulakowskiemu. ”Don Kasjo” nie wyklucza starcia z doświadczonym zawodnikiem MMA.

Mordeczki dopiero teraz jak mi napisaliście, to zobaczyłem te Grzesia insta stories, wszedłem zobaczyć co on tam się produkuje. Wiesz co Grzesiu? Weź Ty się ku**a rozpędź pie**olnij głową o ścianę i może wszystko Ci się tam ustawi. Jak zoperuje te ręce, to tak jak powiedziałem, że na przecierę mogę Cię wziąć. Tylko wejdź do sklepu, przygotuj jakieś fajne czekoladki, zrób insta stories i może wtedy szybciej zrehabilituje te ręce.  Ogólnie jakbym nie miał już zaplanowanej operacji tej drugiej ręki. To myślę, że z tą niesprawną ręką, a tą w połowie rehabilitacji bym wyszedł do Ciebie na tą 4 i Cię pie**olną, ale cztery miesiące rehabilitacji jest. Coś czuje, że to szybciej pójdzie. Jak mówię jeżeli będę miał chociaż miesiąc przygotowania, to wychodzę i walę w ten pusty łeb.  Grzesiu ciężko się z Tobą nie zgodzić, że ta ostatnia walka w boksie Wrzoska z sedesem była nudna. No tak, tylko Wrzosek miał jedną rękę, a drugi czyli sedes jest pi**ą. No to ciężko jak ten z jedną ręką nie może znokautować pi**y. Tutaj będzie pełna deklasacja. Będzie fajnie jak Ci ten pusty łeb będzie ciągle skakał na plecy.

Kasjusz ostatni pojedynek stoczył na gali PRIME SHOW MMA 1 w Łodzi, gdzie doszło do starcia w boksie z Mateuszem Murańskim.

Był problem z dograniem przeciwnika Mateuszowi Murańskiemu. ”Don Kasjo” uratował pojedynek i ostatecznie, to on zmierzył się z ”Muranem” w main evencie. Kasjusz na dystansie 4-rund pewnie wypunktował twardego Mateusza. Murański parokrotnie był liczony, ale nie zamierzał odpuścić do samego końca.

Zobacz także:

Doszło do konfrontacji Murańskiego z osobą, którą miał pobić w przeszłości: Jesteś bandyta! [WIDEO] Widzieliście?

Jacek Murański wczoraj po raz drugi pojawił się w programie ”Sprawa dla Reportera”. Prowadząca Elżbieta Jaworowicz zdradziła, że tuż po pierwszym odcinku do programu zgłosił się Henryk Kacprzak. Doszło, więc do konfrontacji z Jackiem Murańskim.

Marta Linkiewicz pierwszy raz zabiera głos po walce z Lil Masti: Nie czuję się przegrana! Co wy na to?

Marta Linkiewicz po raz pierwszy zabrała głos po ostatniej porażce z Lil Masti na gali FAME 15. “Linkimaster” udzieliła wywiadu Hubertowi Mściwujewskiemu z MMA Bądź na bieżąco, gdzie otwarcie mówi, że nie czuje się przegrana.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis