MMA PLArtur SzpilkaDon Kasjo mocno o walce ze Szpilką: Z małymi się bawię, dużych kończę! 

Don Kasjo mocno o walce ze Szpilką: Z małymi się bawię, dużych kończę! 

Kasjusz Życiński jest pewny siebie przed potencjalnym starciem z Arturem Szpilką. Trzeba przyznać, że konferencje z ich udziałem budziłyby ogromne zainteresowanie – tym bardziej widząc ostatnie wypowiedzi ”Don Kasjo”. Życiński jest przekonany, że może znokautować ”Szpile”.

Kasjo

Kasjusz Życiński w ostatniej rozmowie z portalem ”TV Reklama” skomentował debiut Artura Szpilki w mieszanych sztukach walki. Wojownik z Wieliczki pokazał się z naprawdę dobrej strony na KSW 71 w Toruniu. ”Szpila” stanął do rewanżu z Sergey’em Radchenko. Szpilka w drugiej rundzie zakończył pojedynek przed czasem – nie pozostawiając żadnych złudzeń.

Obstawiałem, że wygra, bo inaczej walka ze mną by była bez sensu. Bo to która by była, 10 przegrana z rzędu? No musiał coś wygrać, żeby dostać walkę z królem. Po operacji będziemy myśleć. (…) Boks. Jeżeli już dojdzie do tej walki, to ja Arturowi pokaże, że zleję go w jego dyscyplinie, gdzie on był na wysokim światowym poziomie, ja byłem tylko na amatorskim lata temu. Jak będzie wszystko dograne, to jestem pewny, że go znokautuję.

Don Kasjo: Z trenerem przygotujemy taką taktykę!

Kasjusz Życiński już przygotowuje taktykę pod potencjalną walkę z Arturem Szpilką. ”Don Kasjo” w rozmowie z kanałem 6PAK zapewnił, że z ”małymi” zawodnikami się bawi, a dużych kończy przed czasem.

Z trenerem przygotujemy taką taktykę, żeby go skończyć przed czasem. Tutaj skończę, Rataja skończyłem. Tych dużych akurat kończę, bo się ich boje, tych małym się nie boję, to się bawię. Hollywood dla ludzi daję. Przykład Rataj, skończone przed czasem.

Przypomnijmy, że już dziewiątego lipca w Gdyni odbędzie się druga edycja PRIME SHOW MMA. W walce wieczoru Norman Parke zmierzy się z Grzegorzem Szulakowskim.

Aktualna karta walk PRIME SHOW MMA 2:

Norman Parke vs Grzegorz “Szuli” Szulakowski
Bombardier vs Stifler
Marcin Wrzosek vs Arab
Paweł Tyburski vs Soroko
Dominika Rybak vs Klaudusiek
Kapela vs Skolim
Maciej Rataj vs Dzik
Mateusz “Milu” Mil vs Mikołaj Jędruszczak
Piotr Kaluski vs Red
Ztrolowany vs Mielonidas

Zobacz także:

Mateusz Gamrot wysoko w nowym rankingu wagi lekkiej UFC! Polak wyprzedził… McGregora! Widzieliście?

Mateusz Gamrot nie zwalnia tempa! Polak znalazł się bardzo wysoko w nowym rankingu wagi lekkiej UFC! “Gamer” awansował aż o cztery pozycje i wyprzedził między innymi… Conora McGregora!

Australijski pięściarz Sam Abdulrahim postrzelony w klatkę piersiową! Wracał z pogrzebu kuzyna! Co wy na to?

Niepokonany australijski bokser wagi junior ciężkiej Sam Abdulrahim (6-0, 3 KO) został trzykrotnie postrzelony w klatkę piersiową. Jego stan na początku był ciężki, ale teraz opisywany jest jako stabilny. 30-latek wracał z pogrzebu kuzyna.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis