MMA PLDon KasjoDon Kasjo mocno o swoich przeciwnikach w freakach: Zlałem samych ogórków, to była zabawa!

Don Kasjo mocno o swoich przeciwnikach w freakach: Zlałem samych ogórków, to była zabawa!

Kasjusz Życiński w rozmowie z RBN Sport wypowiedział się swoich przeciwnikach w freak fightach. Popularny ”Don Kasjo” zapewnia, że pokonał samych ogórków i były to łatwo zarobione pieniądze.

Kasjo

Kasjusz ostatni pojedynek stoczył na PRIME SHOW MMA 4 w Szczecinie. ”Don Kasjo” wystąpił w main evencie, gdzie na zasadach boksu zmierzył się z popularnym raperem ”Popkiem”. Tutaj była pełna dominacja! Ostatecznie w drugiej rundzie Kasjusz zakończył pojedynek przed czasem.

Życiński w PRIME SHOW MMA stoczył jeszcze jedną walkę, gdy na całym dystansie pewnie wypunktował Mateusza Murańskiego. Wcześniej ”Don Kasjo” toczył pojedynki w FAME MMA, gdzie pokonał Michała ”Boxdela” Barona, Marcina ”Polish Zombie” Wrzoska, Marcina ”El Testosterona” Najmana, Macieja Rataja, Dawida ”Ambro” Ambroziaka i Adriana ”Polaka” Polańskiego, a jedyną przegraną zaliczył w starciu z byłym zawodnikiem UFC – Normanem ”Storminem” Parke.

Don Kasjo o swoich przeciwnikach!

Kasjusz Życiński na kanale RBN Sport wypowiedział się o swoich przeciwnikach w freak fightach. Równie mocne słowa były o Marcinie ”Polish Zombie” Wrzosku.

Chodzi o pieniądze, jaką klasę sportową można pokazać we freak figtach. Ja jakbym chciał, to bym mógł iść tym nurtem, że: ”O ku***, zlał Popka”. Przecież to nie był zawodnik. Ja zlałem samych ogórków (…) To jest jeszcze większy ogórek (mówi o Marcinie Wrzosku), niż ogórek. Dla mnie to była zabawa, łatwo zarobione pieniądze.

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

Polak zawalczy w prestiżowej organizacji w Abu Zabi! Widzieliście?

Daniel Kolasiński zawalczy na gali UAE Warriors 36. Jego rywalem będzie Francuz – Mikail Bayram. Walka ta odbędzie się 25 lutego na gali UAE Warriors w Abu Zabi.

Daro Lew nie boi się większych od siebie. Chce “wyjaśnić” Roberta Burneikę! Co wy na to?

Jeden z najsympatyczniejszych freak fighterów w kraju – Daro Lew nie boi się większych od siebie. Zawodnik FAME MMA czy High League wyzwał do walki… Hardkorowego Koksa, czyli Roberta Burneikę!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis