MMA PLBoxdelDon Kasjo mocno do Boxdela: I Franio stworzył się sam i tak mało mu płacicie grubasie? Gruby hipokryta!

Don Kasjo mocno do Boxdela: I Franio stworzył się sam i tak mało mu płacicie grubasie? Gruby hipokryta!

Kasjusz Życiński na insta stories z mocnym przesłaniem do jednego z właścicieli FAME MMA. ”Don Kasjo” uderza w Michała ”Boxdela” Barona. Jak widać tutaj konflikt nie będzie gasł, a jeszcze bardziej wzrastał.

FAME MMA Don Kasjo

Michał Baron podczas wcześniejszych ”Aferek” wypowiedział się o ”Don Kasjo”.

Słuchajcie ja wam coś powiem. Bagiety w ogóle miało nie być na lajvie, jak ktoś sobie przypomina sytuację z Vanessą i ze zbiórką na Vanese, to dobrze wiecie, że jestem przewrażliwiony na ten temat, a sama zbiórka na kredyt Bagiety była k*rwa mega spontaniczna. Od razu mówię Bagieta wysłał potwierdzenie, że przelał na ten kredyt. Jak będziemy już w domu w studio, to wam pokaże. Co do Kasjo nie wiem czy ostatnio widzieliście na stories zaczepia Nitrozyniaka. Zaczepia mnie, że ja niby nasłałem na niego jakiś ludzi i on miał operacje łokcia, do której był zmuszony, bo chłop musi iść walczyć – zaczyna się nie opłacać po prostu federacji PRIME. Coś wam powiem. Don Kasjo to jest taka postać, która… powiem wam czystą prawdę. Dostaje jakieś tam siano w PRIME za to, że jest włodarzem, ale z racji tego, że PRIME nie do końca spełnia się w tym co… inaczej gala PRIME – fajnie to wyglądało wszystko i tak dalej. Fajnie się oglądało, ale w kuluarach to działa na takiej zasadzie, że jak Kasjo otrzymuje dany becel za to, że urzęduje, to się musi opłacać i Kasjo musi zawalczyć raz na jakiś czas, żeby to miało sens, więc musi sobie zrobić operację ręki. Jak sami wiecie umówmy się, to jest prawda. Don Kasjo nie robi jakichś wielkich liczb ani na instagramie, na YouTubie, na lajvie u niego jest po 500 ludzi – to jest prawda, to są fakty, więc jego wpływ na ludzi jest słaby, dlatego zaczepia mnie i Nitrozyniaka. Wyzywa nas. Chce ludziom pokazać jak to wygląda, ja nie jestem zazdrosny, bo nie mam o co być zazdrosny. Dobrze wiecie, że dobrze żyje, nie mam o co być zazdrosny.

Don Kasjo uderza w Boxdela!

Kasjusz Życiński na insta stories uderza w Michała Barona! Sami zobaczcie:

My stworzyliśmy Bagietę i daliśmy mu platformę na której może się zaprezentować szerszej publiczności. Jak przychodził do nas miał 30 k na insta, a Franio stworzył się sam na innej platformie! Spójrzcie na grubasa. Widzi wiadomość i nie odpowiada

Wysłałem kilka razy pod rząd i gruby nie odpowiedział, więc umie tylko pi**dolić farmazony jak zwykle i nic poza tym. Niby zmusza innych do konfrontacji słownych, a tu pieprzy farmazony i kilka razy pod rząd to zlewa. To po co ludzie mają Ci siedzieć na tych live? Jak odpowiadasz na wygodne tylko… Widzi i olewa. Takie ma podejście do widza.

I Franio stworzył się sam, i tak mało mu płacicie grubasie? Gruby hipokryta. Ty grubasku, a Franio u was za mało nie zarabia? Jaki ty jesteś odklejony masakra. Serio tłuszcz ci zalewa głowę i myślenie racjonalne.

Typowe konta, które obrażają. Pewnie Ci youtuberzy co mają kompleks Don Kasjo je zakładają. Pozdrawiam Bombelka, mlekoŁAKA, tejkfiuta i całą resztę zakomlepskionych dzbanów.

Tak się zachowują Matki w dzisiejszych czasach. Chociaż byś się nauczyła pisać, bo zły przykład dajesz swojemu dziecku. Dawka pozytywnej energii na dziś.

Zobacz także:

Znamy następnego przeciwnika Mateusza Murańskiego? To będzie wielkie wyzwanie!

To byłoby dopiero zaskoczenie! Walka ucznia z trenerem – taka zapowiedź przy tym starciu jest prawdopodobna. Arkadiusz Tańcula podczas wczorajszego cage’a zdradził, kto byłby następnym przeciwnikiem Mateusza Murańskiego w przypadku zwycięstwa. Trzeba przyznał, że byłoby to wielkie wyzwanie.

Mateusz Kubiszyn mocno o Kwiecińskim: Przybijam Denisowi rację, powinien cisnąć Alana! Co wy na to?

Mateusz Kubiszyn w rozmowie z Karolem Garncarzem wypowiedział się o Alanie Kwiecińskim. Zawodnik GROMDY nie ukrywał swojego zdania! ”Don Diego” uważa, że były uczestnik ”Ekipy z Warszawy” nie ma charakteru i nie uważa go za żadnego sportowca.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis