MMA PLDon KasjoDon Kasjo miał problemy z hazardem! Gwiazda FAME MMA zdradziła ile przegrała w kasynie!

Don Kasjo miał problemy z hazardem! Gwiazda FAME MMA zdradziła ile przegrała w kasynie!

To był szczery ”face to face”! Kasjusz Życiński wypowiedział się o swoich problemach z hazardem. Trzeba przyznać, że był to bardzo duży problem, gdy ”Don Kasjo” zdradził jakie pieniądze przegrał w kasynie.

Uczestnik ”Ekipy z Warszawy” już w najbliższą sobotę stoczy swój piąty pojedynek w FAME MMA. Będzie to walka wieczoru jubileuszowej 10-edycji. ”Don Kasjo” na zasadach bokserskich zmierzy się z Normanem Parke. Zwycięzca zgarnie kilogramową sztabkę złota.

Don Kasjo: Raczej mam to już za sobą!

Kasjusz Życiński został zapytany o problem z hazardem. ”Don Kasjo” przyznał, że łącznie przegrał pół miliona złotych. Kasjusz nie ukrywa, że miał wtedy spory problem, ale potrafił z tego wyjść!

Łącznie z pół miliona. Raczej mam to już za sobą, tak mi się przynajmniej wydaje. A tak jednorazowo 126 tysięcy, ale to też mnie nauczyło dużo, bo ja szukam plusów nawet z negatywnych zdarzeń w moim życiu, więc sobie przeanalizowałem wszystko i dużo mi to dało. Dobrze, że na mnie trafiło, a nie na kogoś innego, bo wiemy jak niektórzy kończą po takich przegranych. Ja nie miałem nigdy złych myśli takich, było ciężko, był mętlik w głowie, ale fajnie po paru dniach pisk w głowie przestał. Powiedziałem ”k**wa Kasjusz Ty umiesz robić pieniądze, więc zaraz to zrobisz, a po co masz teraz leżeć w łóżku i się zamartwiać” (…) Nie, w kasynie się nie wygrywa. Tam trzeba mieć zawsze nastawienie, że idziesz dobrze się zabawić, a nie wygrać pieniądze. I często z takim nastawieniem szedłem jak miałem luźne kilka tysięcy – to szedłem się zabawić. Czasem mi odpi**dalało to wtedy straciłem dużo pieniędzy.

Cały program możecie zobaczyć poniżej:

Pełna rozpiska gali FAME MMA 10:

Walka wieczoru:
Norman „Stormin” Parke vs. Kasjusz „Don Kasjo” Życiński – walka w formule bokserskiej

Pozostałe:
Marcin Dubiel vs. Cezary Nykiel
Marta „Linkimaster” Linkiewicz vs Kamila „Kamiszka” Wybrańczyk (o pas kategorii koguciej do 61,2 kg)
Adrian „Polak” Polański vs Dawid Malczyński (o pas kategorii półśredniej do 77,1 kg)
Mateusz Gąsiewski vs. Amadeusz “Ferrari” Roślik
Łukasz Lupa vs Gabriel “Arab” El Sulwi
Mikołaj Śmieszek vs Michał Gała
Piotr Pająk vs Alan Kwieciński
Arkadiusz „Aroy” Tańcula vs Mateusz Murański
Piotr Szczurek vs. Dawid “Ambro” Ambroziak

Zobacz także:

FAME MMA 10: Program przerwany! Doszło do awantury pomiędzy Parke, a Don Kasjo! [WIDEO] Przesadził?

Dzieje się podczas face to face pomiędzy Kasjuszem Życińskim, a Normanem Parke. Przypomnijmy, że jest to walka wieczoru FAME MMA 10, która odbędzie się w najbliższą sobotę.

Punchdown 4: Bonus BGC pokazał trening przed walką z Krychą UFC: Łeb będzie urwany [WIDEO] Widzieliście?

Jeden z bohaterów walki wieczoru nadchodzącej gali Punchdown 4 – Bonus BGC pokazał fragment treningu przed konfrontacją z Krystianem “Krychą UFC” Wilczakiem. Ich pojedynek promuje imprezę, która zaplanowana jest na 22 maja.