MMA PLNajnowszeFAME MMADon Kasjo miał ofertę walki z Arturem Szpilką: Milion w tę czy w tę nie zmieni mi już życia

Don Kasjo miał ofertę walki z Arturem Szpilką: Milion w tę czy w tę nie zmieni mi już życia

Don Kasjo, czyli naczelna postać organizacji PRIME Show MMA wprost przyznał, że miał ofertę walki z Arturem Szpilką. Były amatorski pięściarz, a także były zawodowy pięściarz i jednocześnie pretendent do tytułu mistrza świata mogli zmierzyć się ze sobą pod banderą różnych organizacji freakowych.

Don Kasjo miał ofertę walki z Arturem Szpilką

O walce Don Kasjo z Arturem Szpilką mówiło się od dawna. Najwięcej w czasach, kiedy Don Kasjo święcił triumfy w walkach bokserskich na galach freakowych, gdzie pokonywał m.in. Marcina Wrzoska, a zatem byłego mistrza Federacji KSW.

Teraz, w rozmowie z portalem MMA Bądź Na Bieżąco, Kasjusz Życiński zdradził, że wielokrotnie zestawiano go z obecnym gwiazdorem KSW.

Don Kasjo miał ofertę walki z Arturem Szpilką: Milion w tę czy w tę nie zmieni mi już życia

Artur Szpilka obecnie pnie się w górę w rankingu wagi ciężkiej Federacji KSW. “Szpila” szedł jak burza w swojej karierze zawodnika MMA, dopóki nie zmierzył się z Arkadiuszem Wrzoskiem, z którym przegrał po kilkunastu sekundach walki, podpalając się za bardzo i za bardzo chcąc szybko rywala znokautować:

Don Kasjo natomiast ma przed sobą teraz poważne wyzwanie. Na gali FAME 22: Ultimate, która odbędzie się 31 sierpnia na PGE Narodowym, Życiński skrzyżuje rękawice z legendarnym Tomaszem Adamkiem.

Jednak nie tylko “Góral” jest pięściarzem, z który Don Kasjo mógł się zmierzyć. W przeszłości wielokrotnie proponowano mu walkę właśnie z Arturem Szpilką:

“Ja nie odmówiłem. FAME chciał to zorganizować, trochę mnie wystawić. Potem na High League, no i na Prime również, już było dogadane i Artur się nagle wycofał po walce w High League. Powiedział, że nie chce w tym brać udziału, a było już dogadane. Mi już życia nie zmieni milion w tę czy w tę. Ja nie jestem gościem, co auto zmienia co trzy miesiące.” – transkrypcja za Super Express.

A Wy chcielibyście zobaczyć walkę Don Kasjo vs Artur Szpilka?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis