MMA PLDon KasjoDon Kasjo miał coś wspólnego z problemami Pana Pawłowskiego? ”Zwolniony przez króla i ch*j!

Don Kasjo miał coś wspólnego z problemami Pana Pawłowskiego? ”Zwolniony przez króla i ch*j!

Wydaje się, że powrót Arkadiusza Pawłowskiego do FAME MMA jest niemożliwy. Wielu widzów zastanawia się czy popularny ”Don Kasjo” miał coś wspólnego ze zwolnieniem Pana Pawłowskiego.

Spięć na linii Don Kasjo-Pawłowski było parę. Największy powstał na konferencji prasowej, gdy Pan Pawłowski nie wytrzymał i wdał się w dyskusję z gwiazdą FAME MMA. Już wtedy Kasjusz podkreślał, że zwolnił Arka z cage’a i nie zawaha się, aby było podobnie w przypadku konferencji prasowej. Co ciekawe od tego czasu Arek nie pojawił się już na żadnej konferencji.

Cała sytuacja poniżej:

Don Kasjo miał wpływ na problemy Pana Pawłowskiego z FAME MMA?

Temat ten wydaje się jeszcze bardziej dyskusyjny po udziale ”Don Kasjo” w ostatnim cage’u. Kasjusz Życiński już nie pierwszy raz powiedział, że zwolnił Pana Pawłowskiego.

Pawłowskiego już zwolniłem. Dokładnie, zwolniony przez króla i c**j

Wcześniej na takie pytania odpowiadał Arkadiusz Pawłowski zapewniając, że ”Don Kasjo” nie miał z tym nic wspólnego. Po takich słowach Kasjusza jednak trudno w to uwierzyć.

Zobacz także:

Jest wideo sparingu Zadory z Murańskim! Widzieliście?

W sieci pojawiło się wideo ze sparingu mistrza FEN Dominika Zadory z zawodnikiem FAME MMA Mateuszem Murańskim. Teraz na własne oczy można zobaczyć jak wyglądała słynna “egzekucja” na bohaterze programu telewizyjnego “Lombard. Życie pod zastaw”.

Juras o Adesanyi: Nie wie w co się wpakował! Co wy na to?

Już w najbliższy weekend Jan Błachowicz będzie po raz pierwszy bronił tytułu mistrza kategorii półciężkiej UFC. Walka z Israelem Adesanyą jest bezsprzecznie jednym z najwiekszych wyzwań w karierze polskiego mistrza.