MMA PLDon KasjoDon Kasjo komentuje zestawienie z Najmanem: To chyba pierwsza walka, w której będę czuł presję!

Don Kasjo komentuje zestawienie z Najmanem: To chyba pierwsza walka, w której będę czuł presję!

Kasjusz Życiński skomentował zestawienie z Marcinem Najmanem, które będzie co-main eventem nadchodzącej gali FAME MMA 8. Dojdzie do niej już dwudziestego pierwszego listopada. Walka będzie w formule bokserskiej w małych rękawicach!

Uczestnik ”Ekipy z Warszawy” wrócił i ma za sobą trzy pojedynki w organizacji FAME MMA. W pierwszym na całym dystansie zdominował Adriana Polańskiego. Następnie był spory konflikt do wyjaśnienia, ale tym razem rękawice były większe, bo w formule kick-boxingu. Kasjusz wygrał jednogłośną decyzją sędziów w starciu z Dawidem ”Ambro” Ambroziakiem. Ostatnia walka ”Don Kasjo” odbyła się pod koniec marca, gdy w drugiej rundzie poddał debiutującego Macieja Rataja.

Kasjusz Życiński pewny siebie przed walką z Najmanem!

Kasjusz Życiński już w listopadzie będzie miał szansę wyjaśnić następny konflikt. Na zasadach bokserskich zmierzy się z Marcinem Najmanem i niewykluczone, że w stawce będzie pas. ”Don Kasjo” jest przekonany, że szybko zakończy walkę.

Tu chyba pójdę mu udowodnić, że nawet w tych małych rękawicach w półdystans. Choć czuje, że jak wlecę, trafię na szczękę i on padnie. Wydaje mi się, że go ustrzelę, albo na szczękę i padnie, albo dostanie takie KO i może wrócić na oiom, albo dostanie lżejszego, odpuści i tyle (..) Jak myślałem sobie tak o tej walce z Najmanem to myślę, że będę miał po prostu największą presję. I to nie przez to, że wielki ”El Tost” jest dobry tylko przez to, że jest tak słaby. Przegrana z nim to będzie dla mnie taki wstyd, że bym się chyba zapadł pod ziemię. To będzie chyba pierwsza walka, w której będę czuł presję, ale wiem, że go w pierwszych 30-sekundach znokautuje.      

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

Zawodnik WOTORE w mocnych słowach o Popku! Zaskoczeni?

Nie pierwsza osoba rzuca wyzwanie w stronę ”Króla Albanii”. Zobaczcie o kogo chodzi

David Zawada wraca do klatki! Jak typujecie?

Poznaliśmy szczegóły następnej walki ”Sagata” w UFC. Zobaczcie z kim zmierzy się David Zawada mający polskie korzenie