MMA PLDon KasjoDon Kasjo komentuje zerwanie współpracy FAME z Normanem Parke! Oberwało się Boxdelowi!

Don Kasjo komentuje zerwanie współpracy FAME z Normanem Parke! Oberwało się Boxdelowi!

Ponownie zrobiło się bardzo duże zamieszanie, w którym Norman Parke gra główną rolę. Don Kasjo skomentował ruch FAME MMA, które postanowiło zerwać współpracę z reprezentantem Irlandii Północnej. Życiński nie szczędził słów w stronę Michał “Boxdela” Barona.

Don Kasjo komentuje zerwanie współpracy FAME z Normanem Parke! Oberwało się Boxdelowi!
Foto: Don Kasjo komentuje zerwanie współpracy FAME z Normanem Parke! Oberwało się Boxdelowi!

Wcześniej pisaliśmy, że organizacja FAME MMA zakończyła współpracę z Normanem Parke. Polska organizacja gal freak fight wydała oświadczenie, w którym wyjaśniono powody takiej decyzji. Więcej na ten temat możesz przeczytać pod tym linkiem.

Podczas minionej gali PRME SHOW MMA 2 Irlandczyk z Północy stoczył krwawy pojedynek z Grzegorzem Szulakowskim. Ostatecznie bój trwał pełne trzy rundy, a sędziowie jednogłośnie wskazali zwycięstwo “Stormina”.

Don Kasjo ponownie uderza w Boxdela!

Głos na temat sprawy zerwania FAME współpracy z Normanem Parke zabrał jeden z włodarzy PRIME SHOW MMA, Don Kasjo. Kasjusz jednakże najbardziej skupił się na wbiciu szpilki Boxdelowi.

Tak jak Wam wcześniej mówiłem Norman jest podpisany z nami na kilka walk, a że Grubas wtedy znowu farmazonił, że jest u nich, to co poradzić, już każdy wie że bombel to farmazon. Z kim chcecie zobaczyć Pałkę na kolejnej gali?

Tak jak Wam wcześniej mówiłem Norman jest podpisany z nami na kilka walk😎 a że Grubas wtedy znowu farmazonil że jest u…

Posted by Kasjusz Życiński on Wednesday, July 13, 2022

W FAME MMA Parke zawalczył aż cztery razy. Najpierw w walce bokserskiej na jubileuszowej gali FAME 10 wygrał z Kasjuszem Życińskim, następnie w 15-minutowej jednorundowej walce przegrał z Borysem Mańkowskim. Później w krótkim występie pokonał “Popka” ponieważ ten złamał palec. Ponadto na ostatnim evencie FAME 14 rozprawił się z Piotrem Szeligą, walcząc w rzymskiej klatce.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis