MMA PLDon KasjoDon Kasjo komentuje awanturę Ferrariego: Dobrze zrobił, że mu wypie*dolił lepa! [WIDEO]

Don Kasjo komentuje awanturę Ferrariego: Dobrze zrobił, że mu wypie*dolił lepa! [WIDEO]

Bójka pomiędzy Amadeuszem „Ferrarim” Roślikiem, a trenerem Bonusa BGC jest ciagle głośnym tematem w świecie freaków. „Dobrze, że mu wypie*dolił” – o sytuacji wypowiedział się „Don Kasjo”.

Sytuacja, która miała miejsca na oficjalnym ważeniu High League 1 odbiła się dużym echem w środowisku freak-fightów. Bójka pomiędzy Amadeuszem „Ferrari” Roślikiem, a trenerem Bonusa BGC – może w przyszłości znaleźć swoje rozwiązanie w klatce, jednak na ten moment więcej wywołała szumu niż jakichś konkretów.

„Dobrze, że mu wypie*dolił”

O zdarzeniu pomiędzy Ferrarim, a Erykiem Bręczewszkim wypowiedział się – w rozmowie z Dominikiem Woźniakiem – Don Kasjo.

No, jakąś bombonierkę powinni mu kupić na pewno – jemu, albo tamtemu, który zrobił im później takie wywiady. Żyjemy w czasach internetu, więc zamiast przed wywiadami odpalić tę kamerę, żeby zobaczyć czy dostał na ryj czy nie – później pie*doli, że wykładzina była śliska. Ja Amadeusza nie lubię, ale potrafię odciąć emocje i obiektywnie spojrzeć na sytuację. Dobrze zrobił, że mu wypie*dolił lepa, chłop padł, a potem jeszcze pie*doli takie farmazony na kamerach.

Cała rozmowa poniżej:

Kasjusz Życiński ostatnio był widziany w klatce na gali FAME MMA 10, gdzie w walce wieczoru tego wydarzenia przegrał z Normanem Parkiem przez decyzję sędziowską. Walka odbyła się na zasadach bokserskich.

Zobacz także:

Trener Natsu – Piotr Strus o freak fightach: Nadal nie jestem fanem tego zjawiska, ale…

Trener Natsu – głównej bohaterki gali High League – Piotr Strus wprost przyznaje, że nie jest fanem freak fightów. W wymianie zdań na Twitterze przekonuje jednak, że trenowanie freak fighterów to jego praca, którą czasami wykonuje wbrew swoim przekonaniom.

Bonus BGC po High League: Chyba trzeba wrócić do starego Bonusa, a nie chodzić taki pospinany [WIDEO]

Bardzo smutnego wywiadu po gali High League udzielił jeden z uczestników tej imprezy – Bonus BGC. Prekursor freak fightów w Polsce w rozmowie z Michałem Cichym z MMA.PL nie ukrywał rozgoryczenia wczorajszą porażką.

Najman przerywa wywiad z Pawłem Jóźwiakiem! Dochodzi do staredownu i padają szczegóły walki [WIDEO]

Marcin Najman zawsze jest tak, gdzie być powinien! Tym razem “El Testosteron” przerywa wywiad z Pawłem Jóźwiakiem i dwóch promotorów, którzy mają zmierzyć się w walce w formule MMA nawiązało rozmowę na temat ich pojedynku!