MMA PLBoxdelDon Kasjo jest po operacji! Wypowiedział się o Boxdelu: Trzeba go kolejny raz w pusty baniak walnąć!

Don Kasjo jest po operacji! Wypowiedział się o Boxdelu: Trzeba go kolejny raz w pusty baniak walnąć!

Kasjusz Życiński jest aktualnie po operacji! Jest to dobra wiadomość dla fanów popularnego ”Don Kasjo”, który niewykluczone, że stoczy jeszcze parę pojedynków. Będą to najprawdopodobniej walki w formule bokserskiej. Mówi się też od dłuższego czasu o hitowym zestawieniu z Arturem Szpilką. ”Don Kasjo” postanowił w mediach społecznościowych ponownie wypowiedzieć się o Michale ”Boxdelu” Baronie.

Kasjo

Był problem z dograniem przeciwnika Mateuszowi Murańskiemu. ”Don Kasjo” uratował pojedynek i ostatecznie, to on zmierzył się z ”Muranem” w walce wieczoru PRIME SHOW MMA 1 w Atlas Arenie. Kasjusz na dystansie 4-rund pewnie wypunktował twardego Mateusza. Murański parokrotnie był liczony, ale nie zamierzał odpuścić do samego końca.

W ostatnim czasie Kasjusz był pytany o potencjalne starcie z Arturem Szpilką. Padały mocne słowa!

Tak, prawdopodobnie taka walka, tylko łokcie zoperuję. Nie ma problemu, już wtedy totalnie wybiję Arturowi boks z głowy. Znokautuję go. Tak jak wszystkie poprzednie walki kończył na deskach, tak samo teraz skończy też na deskach. Ja go znokautuję, nie interesują mnie kursy. Prawdopodobnie będę underdogiem, ale to mnie nie interesuje. Jeszcze większą presję na nim skupi niż na mnie. Chociaż ja sam lubię narzucać sobie presję i wyjdę z presją. No Artur nie masz ze mną szans. Z moim stylem walki on zostanie znokautowany.

Don Kasjo mocno o Boxdelu!

Kasjusz Życiński jest po operacji. W mediach społecznościowych ”Don Kasjo” postanowił wspomnieć o Michale ”Boxdelu” Baronie.

Grubas nasłał jakiś cyganów i teraz leżę w szpitalu ale zaraz wyjdę i chyba trzeba go kolejny raz w pusty baniak walnąc  #primemma #boxdel

Zobacz także:

Murański gotowy stoczyć trzy walki jednego wieczoru: Tego szczura? Z dwoma połamanymi rękami!

Jacek Murański wraz z ”Konopskyym” byli gośćmi wczorajszego ”cage’a” na kanale FAME MMA. W pewnym momencie organizacja postanowiła zadzwonić do Sergiusza Górskiego. Doszło, więc do konfrontacji słownej z ”Muranem”, który co ciekawe wyznał, że jest gotowy stoczyć trzy walki jednego wieczoru. Mowa o gali FAME MMA 15, która dwudziestego szóstego sierpnia odbędzie się w Łodzi.

Dana White wskazał kandydata na “nowego McGregora”: On ma to coś! Ma racje?

Szef największej organizacji MMA na świecie – Dana White najwyraźniej znalazł kandydata na “nowego Conora McGregora”. Na pewno przynajmniej wydaje mu się, że takiego kogoś znalazł!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis