MMA PLDon KasjoDon Kasjo: Jak Pałkę zleje to będą musieli ściągnąć…

Don Kasjo: Jak Pałkę zleje to będą musieli ściągnąć…

Nie jest tajemnicą, że Don Kasjo jest bardzo pewien swoich umiejętności bokserskich. Czy tym razem jednak nie przesadził? Gwiazdor Fame MMA ponownie celuje w rywala ze światowego topu!

Kasjusz Życiński to jeden z najbardziej rozpoznawalnych zawodników poznańskiej organizacji. Don Kasjo zaskarbił sobie serca kibiców bardzo bezpośrednimi wypowiedziami oraz dobrymi występami w klatce. Nie jest tajemnicą, że “Król” posiada bogate doświadczenie w boksie amatorskim, więc we wszystkich stoczonych dla Fame MMA walkach, zdecydowanie górował umiejętnościami nas swoimi oponentami.

Od pewnego czasu Kasjo postanowił szukać większych wyzwań niż obijanie YouTuberów. Zawodnik SAKO Gdańsk zapragnął poważnego pojedynku, w którym będzie mógł zaprezentować swój pięściarski arsenał. W tym wypadku poznańska organizacja podjęła najlepszy możliwy wybór, ściągając Normana Parke, weterana UFC (5-3-1 w UFC), który dodatkowo jest skonfliktowany z Kasjuszem.

Mimo tego, że “Stormin” posiada znacznie większe doświadczenie i przede wszystkim jest aktywnym sportowcem, Kasjo wysoko ocenia swoje szanse w walce z Irlandczykiem. W rozmowie z FAME MMA News opowiedział już z kim chciałby się zmierzyć po wygranej w najbliższej walce.

Na tym etapie po prostu jak Pałkę zleję, no to raczej będą musieli ściągnąć kolejnego gościa z UFC. Będę celował w kogoś z teamu McGregora.(…)Może wtedy jakby jakoś będę bliżej tej walki z McGregorem, czy Mayweatherem.

Jak oceniacie szanse Kasjusza walce z Normanem ?

Zobacz także:

Aleksandar Ilić vs. Tomasz Jakubiec na KSW 60

Widowiskowo walczący stójkowicz z Bałkanów, Aleksandar Ilić (12-4, 8 KO, 2 Sub) ponownie pojawi się w klatce KSW 24 kwietnia. Na gali KSW 60 rywalem „Jokera” będzie Tomasz Jakubiec (10-3, 4 KO, 1 Sub). Starcie odbędzie się w limicie kategorii średniej.

”Syntol” poznał rywala! Mamy walkę wieczoru gali Najmana MMA VIP 2!

Już w czerwcu odbędzie się druga edycja MMA VIP organizowana przez Marcina Najmana. W tym momencie poznaliśmy walkę wieczoru nadchodzącego wydarzenia. Jednym z bohaterów będzie Szymon Komandos zwany jako ”Syntol”.

Mariusz Pudzianowski o Najmanie: W show biznesie fenomen!

Mariusz Pudzianowski (14-7) pojawił się we wczorajszym programie Kuby Wojewódzkiego. Padło tam pytanie o Marcina Najmana, z którym 44-latek mierzył się w zawodowym debiucie.