MMA PLDon KasjoDon Kasjo gwarantuje! Nie będzie walki z Rhysem McKee na gali FAME MMA!

Don Kasjo gwarantuje! Nie będzie walki z Rhysem McKee na gali FAME MMA!

Informowaliśmy o doniesieniach ”Mistrza Gry”, a już dziś zdementował to popularny ”Don Kasjo”. Gwiazda FAME MMA zapewnia, że nie dojdzie do jego starcia z byłym zawodnikiem UFC – Rhysem McKee (10-4-1).

Do takiego potencjalnego zestawienia nawiązywał na swoim kanale ”Mistrz Gry”. Przypomnijmy, że Norman Parke po walce wyznał, że jest otwarty na rewanż, lecz jest jeden warunek. Kasjusz Życiński musiałby wygrać z jego klubowym kolegą – Rhysem McKee. ”Selektor” miał dużo krótszy epizod w UFC. Rhys w największej organizacji na świecie stoczył dwa pojedynki.

Don Kasjo odpowiada!

Nie musieliśmy długo czekać na komentarz ”Don Kasjo” w sprawie doniesień o jego potencjalnym następnym rywalu. Kasjusz Życiński zapewnia, że nie będzie nim Rhys McKee (10-4-1).

Don Kasjo Król odejdzie jako Niepokonany😎👑👊🏿 dużo szumu w internecie że moim kolejnym rywalem ma być jakiś Hmm🤔Rhys McKfc czy tam McDonald to odrazu Wam to dementuje byście potem nie byli rozczarowani że jacyś youtuberzy czy dziennikarze sieją ferment🤷‍♀️😎 Nie zawalczę‼️ A teraz spadam na „wakacje” trzymajcie się, dzięki że jesteście❤️I do usłyszenia❤😊#101twarzydonkasjo#teamdonkasjo#teamkróla

Kasjo

Zobacz także:

Youtuber zrobił zapowiedź walki Hasbulla vs Akop Szostak jako main event KSW 64 [WIDEO] Oglądaliście?

Choć za osiem dni odbędzie się gala KSW 62 z walką wieczoru Szymon Kołecki vs Akop Szostak, to w internecie hula już zapowiedź walki wieczoru gali KSW 64. Tą ma być starcie Hasbulla vs Akop Szostak, choć ma nią być tylko w wyobraźni pewnego youtubera.

”Rewanż na ławie”! Zobaczcie jak sobie poradził ”Arab”! [WIDEO] Dał radę?

Od pierwszej walki Kiza z Arabem minęło już kilka miesięcy. Walka na gali FAME MMA 9 zakończyła się na korzyść Al-Sulwiego. W ostatnich dniach doszło do rewanżu pomiędzy zawodnikami. Kizo z Arabem zmierzyli się ponownie, jednak tym razem – ” na ławie”.