MMA PLDon KasjoDon Kasjo gotowy założyć się z Nitro o 100 tysięcy złotych: Zamknę mordę tym wszystkim znawcom!

Don Kasjo gotowy założyć się z Nitro o 100 tysięcy złotych: Zamknę mordę tym wszystkim znawcom!

Pojawia się sporo osób, które są przekonane, że Kasjusz Życiński przegra swój najbliższy pojedynek. Mowa tu o popularnym Sergiuszu ”Nitro” Górskim, który na swoim livie powiedział, że Norman Parke wygra z ”Don Kasjo” w 30-sekund. Na odpowiedź Kasjusza nie musieliśmy długo czekać.

Uczestnik ”Ekipy z Warszawy” zapewniał, że musi dostać przeciwnika z UFC, bo w innej sytuacji zakończy swoją przygodę. Popularny ”Don Kasjo” został wysłuchany i już w maju zmierzy się z doświadczonym Normanem Parke, który przecież jeszcze nie tak dawno dzierżył tymczasowy pas KSW w wadze lekkiej. Będzie to starcie w formule bokserskiej na dystansie 5×3.

Don Kasjo jest gotowy założyć się z Nitro!

Kasjusz Życiński podczas livie powiedział, że jest otwarty na zakład z ”Nitro”. W stawce byłoby 100 tysięcy złotych. Jaka będzie odpowiedź?

Możecie przekazać Nitro, że chętnie się z nim założę o 100 tysięcy. Jeżeli jest taki pewny, że mnie znokautuje pałka w 30-sekund. Mogę się założyć o 100 tysięcy, że tak nie będzie. Jak jest taki kozak to niech podjeżdża, od razu możemy gotówkę na stół przekazał włodarzom i oni przekażą wygranemu, bo ja nie mam z tym problemu. Jak jest taki kozak, a przeważnie tylko pi**dolą w internetach, bo są mocni za klawiaturą, a jak ktoś przyjdzie zakładem. Nie mówię o walkach, bo on na liścia jest, to uciekają od odpowiedzią (…) Będzie rozwalony pałka, nie musicie się martwić. Zamknę mordę tym wszystkim znawcom z youtuba, tym ekspertom i dziennikarzom.   .      

Cały materiał poniżej:

Zobacz także:

Bonus BGC kusi powrotem do klatki. To jego nowy pracodawca?

Piotr Witczak, znany szerzej jako Bonus BGC kusi powrotem do klatki, gdzie stoczy kolejną walkę w formule mieszanych sztuk walki. Celebryta i zawodnik MMA może niedługo wystąpić w największej rodzącej się konkurencji FAME MMA w Polsce.

Miocić dalej wierzy, że dojdzie do walki z Joshuą bądź Furym! Ma to sens?

Stipe Miocić (20-3) dalej nie odpuszcza i ma nadzieje, że w przyszłości dojdzie do jego walk bokserskich. Zawodnik pochodzący z Chorwacji chciałby zmierzyć się z ścisłą czołówką wagi ciężkiej.