MMA PLDon KasjoDon Kasjo do następnej walki w FAME MMA znów będzie zbijał wagę: Zawodowiec się obsrał!

Don Kasjo do następnej walki w FAME MMA znów będzie zbijał wagę: Zawodowiec się obsrał!

Kasjusz Życiński jeszcze w tym roku wróci do klatki FAME MMA. Najprawdopodobniej będzie to jedna z głównych walk 12 edycji planowanej na listopad. Już niebawem poznamy przeciwnika popularnego ”Don Kasjo”. Co ciekawe Kasjusz zdradził, że do następnego zawodowca będzie musiał zbijać wagę.

Podczas gali FAME MMA 10 doszło do pojedynku Normana Parke z Kasjuszem Życińskim. Walka wieczoru tego wydarzenia odbyła się na zasadach bokserskich. “Don Kasjo” przegrał tę walkę przez jednogłośną decyzję sędziowską jednak on, jak i wiele osób związanych ze sportem, nie zgadzało się z werdyktem.

Don Kasjo ponownie będzie zbijał wagę!

Kasjusz Życiński na insta stories odpowiadał na pytania fanów. ”Don Kasjo” zdradził, że do następnej walki będzie musiał również zbijać wagę. Powód? Według Kasjusza miał to być warunek jego najbliższego przeciwnika.

No niestety znowu muszę zrobić z 10-11 kilogramów. Trzeba dymać kilogramiki, bo zawodowiec się obsrał.

”Don Kasjo” zamierza stawać przed kolejnymi wyzwaniami. Tym samym jego rywalem będzie następny zawodowiec. Tym razem walkę mają prowadzić i punktować profesjonalni sędziowie boksu – o czym również Kasjusz wspomniał na insta stories.

Zobacz także:

Najman o planach Jacka Murańskiego, który chce zostać prezydentem RP: Oddajcie mu leki! Widzieliście?

Marcin Najman przesłuchał wywiad Arkadiusza Hnidy z MMA.PL z Jackiem Murańskim i odniósł się o planach celebryty, który zdradził, że w przyszłości chce zostać ministrem sprawiedliwości, a później nawet i prezydentem Rzeczpospolitej Polskiej.

Michał Materla ma nowego fana! O jego walce wypowiedział się nasz czołowy bramkarz! A wy jesteście fanami Michała?

Michał Materla (30-8) w sobotę wrócił do klatki! ”Cipao” podczas walki wieczoru EFM SHOW 2 stanął przed rewanżem po latach z doświadczonym Moise Rimbonem (25-14-1). Tym razem zwycięstwo byłego mistrza KSW skomentował nasz bramkarz – Tomasz Kuszczak.