MMA PLDon KasjoDon Kasjo chętny na walkę z legendarnym pięściarzem! ”Na pewno bym się wypowiadał z szacunkiem”

Don Kasjo chętny na walkę z legendarnym pięściarzem! ”Na pewno bym się wypowiadał z szacunkiem”

Kasjusz Życiński już piętnastego maja stoczy swój piąty pojedynek w freakowej organizacji. Popularny ”Don Kasjo” wystąpi na dziesiątej edycji FAME MMA, gdzie czeka go nie lada wyzwanie. Kasjusz na zasadach bokserskich zmierzy się z Normanem Parke, który ma za sobą przygodę w UFC.

Przypomnijmy, że Kasjusz w tym pojedynku będzie bronił pasa króla. Ponadto zwycięzca zgarnie kilogramową sztabkę złota. Dystans tego starcia to 5 rund po 3 minuty.

Ostatnia walka ”Don Kasjo” miała miejsce dwudziestego pierwszego listopada. Było to wyczekiwane starcie z Marcinem Najmanem na zasadach bokserskich, w których Kasjusz zamierza kontynuować swoją przygodę w FAME. Po dużych kontrowersjach ”El Testosteron” został zdyskwalifikowany.

Don Kasjo gotowy na walkę z legendarnym pięściarzem!

Kasjusz Życiński w rozmowie z portalem fame news zdradził, że wielkim szacunkiem darzy Roy Jonesa Jr. (66-9-1, 47 KO). ”Don Kasjo” uważa, że FAME MMA jest w stanie go zakontraktować.

Takim, na którym się wzorowałem to Roy Jones Jr. Powiem Ci, że Roy Jones Jr. wydaje mi się, że FAME MMA jest w stanie go ściągnąć, a z nim… I tu byście zobaczyli inną twarz Kasjusza, bo na pewno bym się wypowiadał z szacunkiem. Może nie sportowa, bo ja sportowcem nie jestem, więc ciężko nazwać tą walkę sportową, ale gdzieś tam obok można byłoby postawić że Kasjusz próbuje być/udawać sportowca.  

Roy Jones Jr. może popisać się wielkimi dokonaniami. Amerykanin mający także rosyjskie obywatelstwo był srebrnym medalistą Olimpijskim w Seulu. Wojownik pochodzący z Pensacoli dzierżył pas w kategorii średniej, super średniej, półciężkiej oraz ciężkiej.

52-latek niespodziewanie postanowił wrócić na ring! Była to walka z również legendarnym Mike Tysonem (50-6, 44 KO). Wojownik z Brooklynu pokazał się z dobrej strony i udowodnił, że jest gotowy na jeszcze parę pokazowych pojedynków. Gorzej było z Royem, który już po jednej z pierwszych rund oddychał rękawami. Ostatecznie sędziowie wskazali na remis.

Zobacz także:

Don Kasjo o szansach z Floydem: Bym go chwycił i zajechał w narożniku! Przesadził?

Kasjusz Życiński już piętnastego maja stoczy swój piąty pojedynek w organizacji FAME MMA. Popularny ”Don Kasjo” w walce wieczoru jubileuszowej 10-edycji zmierzy się z Normanem Parke.