MMA PLDenis ZałęckiDon Diego uważa, że Załęcki powinien zostać usunięty z internetu: Sobie zbyt wiele pozwala!

Don Diego uważa, że Załęcki powinien zostać usunięty z internetu: Sobie zbyt wiele pozwala!

Wydaje się, że rewanż pomiędzy Mateuszem Kubiszynem, a Denisem Załęckim to już tylko kwestia czasu. Tu dalej jest duża niechęć i spina. ”Don Diego” podczas wczorajszego programu ”Rundki” został zapytany jaki freak fighter powinien zostać usunięty z internetu. Kubiszyn długo się nie zastanawiał i nie miał żadnych wątpliwości.

Kubiszyn

”Don Diego” już dziesiątego grudnia stoczy drugi pojedynek w mieszanych sztukach walki. Kubiszyn na High League 5 w Łodzi zmierzy się ze zdecydowanie bardziej doświadczonym Damianem Janikowskim.

Kubiszyn ostatnie starcie odnotował w walce wieczoru GROMDA 10. ”Don Diego” ostatecznie przełamał Vasyla Halycha. Była to kapitalna wojna, w której nie brakowało zwrotów akcji. Robotę zrobiły podbródki, które zaskoczyły Vasyla.

Kubiszyn mocno o Załęckim!

Padło pytanie jaki freak fighter powinien zostać usunięty z internetu. Mateusz Kubiszyn nie miał wątpliwości i od razu wskazał na swojego byłego rywala – Denisa ”Bad Boya” Załęckiego.

Damiano jak chcesz, to ja mogę zacząć. Ja nie mam z tym problemu. U mnie krótka odpowiedź Denis Załęcki. Od samego początku mówię, że gość jest do wykreślenia z listy freak fighterów. Jak dla mnie generuje o wiele niższy poziom niż Murańscy z racji takiej, że sobie zbyt wiele pozwala. Przenoszenie ulicy czy więzienia do szeroko pojętego mainstreamu, to jest już gruba przesada. Atakowanie w kilku jednego poza walką, poza konferencjami i tak dalej. Generalnie ciężki gnój i, dlatego uważam, że jego postać powinna zostać usunięta z freak fightów i tyle.          

Cały program możecie zobaczyć poniżej:

Zobacz także:

Damian Janikowski o Murańskim: Zrobił na mnie dziwne wrażenie! Zaczął mi wymieniać ludzi… Co wy na to?

Damian Janikowski wczoraj pojawił się na programie ”rundki”, gdzie doszło do jego konfrontacji słownej z Mateuszem Kubiszynem. Medalista olimpijski dziesiątego grudnia w Łodzi stoczy swój pierwszy pojedynek w freakowej organizacji. Janikowski podczas programu został zapytany o rodzinę Murańskich. Damian zdradził, że miał szansę ich poznać na planie ”Asymetria”.

Okniński o ostatniej walce syna: Adam wygrywając z Kornikiem, a był tego bliski… Zgadzacie się?

Mirosław Okniński w mediach społecznościowych postanowił obszernie wypowiedzieć się o ostatnim starcie syna. Adam wystąpił na ostatniej gali PRIME SHOW MMA 4 w Szczecinie. Adam Okniński wrócił do klatki po dłuższej przerwie i ostatecznie zmierzył się z byłym mistrzem KSW – Arturem ”Kornikiem” Sowińskim.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis