MMA PLNajnowszeArkadiusz WrzosekDon Diego otwarty na starcie z Wrzoskiem: Walka w większości by się rozwiązywała w stójce!

Don Diego otwarty na starcie z Wrzoskiem: Walka w większości by się rozwiązywała w stójce!

Mateusz Kubiszyn na kanale FanSportu został zapytany o potencjalne starcie z Arkadiuszem Wrzoskiem. To byłoby starcie dwóch świetnych kickboxerów! Co ciekawe ”Don Diego” jest otwarty na takie zestawienie, bowiem jest przekonany, że byłaby to stójkowa wojna.

Kubiszyn

Już dziś Kubiszyn stoczy swój kolejny pojedynek na gołe pięści w organizacji GROMDA. Będzie to wyczekiwane starcie z Bartłomiejem ”Balboą” Domalikiem. Przypomnijmy, że będzie to ich drugie starcie. Ich pierwsza walka odbyła się w organizacji HFO, gdzie po całym dystansie ogłoszono remis.

Gala GROMDA 13 dostępna tylko w systemie PPV. Transmisję można wykupić pod tym linkiem.

Kubiszyn zainteresowany!

Mateusz Kubiszyn vs Arkadiusz Wrzosek w przyszłości? ”Don Diego” jest otwarty na takie zestawienie – o czym powiedział w rozmowie z FanSportu.pl.

Jeśli byśmy zrobili dobry catchweight, to miałbym szansę, z racji takiej, że zarówno ja i Arek jesteśmy kickboxerami. Arek nie jest typowym parterowcem i ta walka w większości by się rozwiązywała w stójce. To by musiał oktagon zweryfikować, ale miałbym szansę po przerobieniu jakiegoś tam okresu przygotowawczego w pełnym MMA.

Przypomnijmy, że Kubiszyn ma już za sobą debiut w mieszanych sztukach walki. ”Don Diego” pokonał wtedy Denisa ”Bad Boya” Załęckiego po całym dystansie. W drugiej walce musiał uznać wyższość Damiana Janikowskiego. Mateusz w High League stoczył też walkę w K-1, gdy pokonał Dawida ”Crazy” Załęckiego.

Zobacz także:

FEN ma nowego zawodnika! To niepokonany Polak! Ekspert od MMA nie ma wątpliwości: Dobry transfer! Widzieliście?

Bardzo dobra informacja dla fanów zawodowego MMA! Organizacja FEN, czyli druga pro sportowa siła w polskich mieszanych sztukach walki ma nowego zawodnika! I to bardzo perspektywicznego!

Labryga zmotywowany! Chciałby w przyszłości zmierzyć się z… Pasternakiem i Sararą! Co wy na to?

Wczoraj odbyła się pierwsza konferencja High League 7. Freakowa gala odbędzie się już siedemnastego czerwca odbędzie się w Krakowie. Jednym z głównych bohaterów jest Denis Labryga, który zdradził, że w przyszłości chętnie zmierzyłby się z Michałem Pasternakiem oraz Tomaszem Sararą.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis