MMA PLFENDominik Zadora poza FEN! Mistrz polskiej organizacji tłumaczy sytuację

Dominik Zadora poza FEN! Mistrz polskiej organizacji tłumaczy sytuację

Foto: FEN / Fanpage Dominik Zadora

Dominik Zadora poza FEN! Mistrz wagi półśredniej w formule K-1 wyjaśnił w mediach społecznościowych okoliczności pożegnania się z organizacją prowadzoną przez Pawła Jóźwiaka.

Zadora kończy współpracę z FEN jako posiadacz mistrzowskiego pasa. Ten zdobyć w rewanżowej walce z Wojciechem Wierzbickim na gali FEN 30.

Dominik Zadora poza FEN! Mistrz polskiej organizacji tłumaczy sytuację

Zadorze z końcem roku 2020 wygasł obowiązujący go kontrakt z Fight Exclusive Night. Zawodnik ten jest otwarty na inne propozycje i nie wykluczone także, że swoją przygodę z zawodowym sportem będzie kontynuował w FEN-ie:

“Z nowym rokiem mój kontrakt z FightExclusiveNight wygasł 😌 Chciałbym bardzo podziękować federacji oraz prezesom za dotychczasową współpracę i możliwości walk na galach FEN. Jesteśmy w trakcie prowadzenia rozmów z innym pracodawcą ale oczywiście jesteśmy otwarci na dalszą współpracę i negocjacje z włodarzami gdyż jestem mistrzem FENu i mamy kawał pięknej historii za sobą 💪👊
Pozdrawiam Japoński Drwal 🤙

Z nowym rokiem mój kontrakt z FightExclusiveNight wygasł 😌 Chciałbym bardzo podziękować federacji oraz prezesom za…

Posted by Dominik Zadora Fanpage on Monday, February 1, 2021

Dominik Zadora w organizacji FEN stoczył cztery walki notując rekord 3-1. Jak myślicie, gdzie teraz będzie kontynuował swoją karierę?

Zobacz także:

Daniel Rutkowski znowu wystąpi w boksie! Znamy szczegóły walki mistrza Babilon MMA i FEN!

Mistrz dwóch organizacji mieszanych sztuk walki Babilon MMA i FEN – Daniel Rutkowski znowu wystąpi w boksie! Podczas weekendowej gali bokserskiej Babilon Promotions poznaliśmy szczegóły kolejnej walki “Rutka” w ringu.

Paige VanZant przed debiutem w BKFC: Trenerzy patrzą na mnie i mówią, że jestem dobra

Paige VanZant jest kilka dni przed debiutem w organizacji BKFC, gdzie będzie walczyć na gołe pięści. Amerykanka opowiedziała o swoich przygotowaniach oraz głodzie rywalizacji.