MMA PLDominik ZadoraDominik Zadora chętny na walkę z dwoma Murańskimi: Biorę was dwóch w MMA, czas no limit!

Dominik Zadora chętny na walkę z dwoma Murańskimi: Biorę was dwóch w MMA, czas no limit!

Dominik Zadora na insta stories zabrał głos po piątkowej gali FAME MMA 15 w Łodzi. Arkadiusz Tańcula tego samego wieczoru pokonał Mateusza i Jacka Murańskiego. ”Aroy” pierwszy pojedynek zakończył przed czasem. Doświadczony kick boxer ma pewien pomysł!

Zadora

Przypomnijmy, że Arkadiusz Tańcula podczas cage’a na kanale FAME MMA zdradził – kto ma być następnym przeciwnikiem Mateusza Murańskiego w przypadku zwycięstwa.

To jest cały czas to samo universum. Jeszcze jest Dominik Zadora, który też jest w tym universum – który też podobno ma być… Jak Mateusz ze mną wygra, to kolejną walkę ma zakontraktowaną z Zadorą. Tak słyszałem.

Dominik Zadora komentuje!

Dominik Zadora na insta stories zabrał głos! Były mistrz organizacji Fight Exclusive Night jest chętny na starcie z Mateuszem i Jackiem Murańskim. Byłoby to szalone rozwiązanie.

Miałeś Mateusz Murański wygrać i miałem być następny. I co teraz? Dobrze, że za marzenia nie karają. Chociaż czekaj można to uratować. FAME MMA kładzie 500 tys zł na blat i biorę was dwóch w MMA, czas no limit. Chętni z Ta ta ta ta tatem?

Jacek Murański dostał szansę na zrewanżowanie się w rzymskiej klatce. Tańcula udowodnił drugi raz, że jest po prostu dużo lepszy. ”Aroy” na przestrzeni 5-rund pewnie wypunktował twardego Murańskiego.

Zobacz także:

Wiemy, co powiedział do Mateusza po walce Jacek Murański! Bardzo ostra krytyka! Widzieliście?

Mateusz Murański uległ Arkadiuszowi Tańculi w rewanżowej walce na FAME MMA 15. “Młody Muran” przegrał w trzeciej rundzie przez duszenie zza pleców. Dzień po walce w wywiadzie z Mateuszem Kaniowskim zdradził, co powiedział mu po porażce jego ojciec Jacek Murański.

Poznaliśmy main event gali PRIME SHOW MMA 3! Kibice są mocno zaskoczeni! Co wy na to?

Organizacja PRIME SHOW MMA ogłosiła właśnie main event najbliższej edycji, która odbędzie się pierwszego października w Radomiu. Będzie to starcie kobiet. Wielu kibiców freak fightów jest mocno zaskoczona takim wyborem – co można zauważyć w komentarzach.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis