MMA PLUFCDominick Reyes kontuzjowany! Nie będzie walki ze świetnym Czechem!

Dominick Reyes kontuzjowany! Nie będzie walki ze świetnym Czechem!

Dominick Reyes kontuzjowany! Niestety, nie dojdzie do wyczekiwanej walki ze świetnym Czechem, do której miało dojść 28 lutego w Las Vegas.

Kontuzję Reyesa potwierdził portal MMA Fighting. Niestety, nie ujawniono konkretnych informacji o charakterze kontuzji, której Amerykanin doznał.

Dominick Reyes kontuzjowany! Nie będzie walki ze świetnym Czechem!

Rywalem Reyesa miał być utalentowany Czech Jiri Prochazka, który może pochwalić się rekordem 27-3-1. Ostatnią walkę w UFC Prochazka stoczył w lipcu zeszłego roku. Znokautował on wtedy byłego pretendenta do tytułu mistrzowskiego Volkana Oezdemira.

Reyes to były pretendent do tytułu mistrzowskiego wagi półciężkiej UFC. W walce o pas przegrał jednak z Janem Błachowiczem, który zaserwował mu nokaut w drugiej rundzie.

Przed starciem z Polakiem, Reyes przewalczył pięć rund z ówczesnym mistrzem Jonem Jonesem. Amerykanin pokazał się ze świetnej strony i według wielu opinii był w tej walce od “Bonesa” lepszy. Sędziowie jednak przyznali wówczas wygraną Jonowi Jonesowi.

Na ten moment nie wiadomo czy organizacja UFC zdecyduje się zestawić obu zawodników w innym terminie.

Zobacz także:

Tybura vs Błachowicz w wadze ciężkiej? Czy będzie kolejna walka polsko-polska w UFC?

Kiedyś fani w Polsce emocjonowali się starciem o mistrzowski pas wagi słomkowej UFC między Joanną Jędrzejczyk a Karoliną Kowalkiewicz. Teraz pojawił się pomysł na potencjalną walkę Tybura vs Błachowicz w wadze ciężkiej UFC.

Były mistrz wagi ciężkiej UFC o walce z Jonem Jonesem: Poddałbym go w parterze

Były mistrz wagi ciężkiej UFC wypowiedział się o potencjalnej walce z Jonem Jonesem. Jest on przekonany, że w konfrontacji z “Bonesem” w dywizji ciężkiej, poddałby go w parterze.

Walka wieczoru FEN 32 potwierdzona! Mocny przeciwnik dla Rębeckiego, stawką pas!

Walka wieczoru FEN 32 potwierdzona! Organizacja Fight Exclusive Night podała właśnie informację dotyczącą najważniejszego zestawienia nadchodzącej gali!