MMA PLIzu UgonohDomingos nie jest pod wrażeniem umiejętności Izu przed ich walką na KSW 54! [WIDEO]

Domingos nie jest pod wrażeniem umiejętności Izu przed ich walką na KSW 54! [WIDEO]

Quentin Domingos (5-1) już w sobotę zadebiutuje w organizacji KSW. Wojownika pochodzącego z Portugalii w tak zwanym co-main evencie czeka ciekawe wyzwanie w postaci debiutującego Izu Ugonoha. ”Ruskov” jest pewny swego przed najbliższym starciem.

Mieszkający we Francji Quentin Domingos do zawodowego świata MMA wkroczył w roku 2018 i w pierwszej rundzie starcia znokautował swojego rywala. Kolejne trzy boje mierzącego ponad 190 centymetrów i ważącego blisko 120 kilogramów zawodnika również zakończyły się w pierwszych rundach.

Dopiero w piątej zawodowej walce Quentin znalazł swojego pogromcę. Kilka miesięcy później powrócił jednak na drogę zwycięstw i dopisał do swojego rekordu szóstą wygraną. W MMA dysponuje więc znacznie większym doświadczeniem niż Izu Ugonoh, ale jak sam zapewnia, podchodzi z dużą dozą respektu do sportowych osiągnięć swojego rywala.

Quentin Domingos przed walką z Izu: Wszystkich zniszczę, jeden po drugim!

Quentin Domingos (5-1) jest pewny swego przed nadchodzącym debiutem w największej organizacji w naszym kraju. Domingos podkreśla, że po tym pojedynku liczy na starcie z Mariuszem Pudzianowskim (13-7). Portugalczyk mieszkający w Francji odpowiedział również na ostatni filmik Izu.

Podoba mi się bardzo francuski Izu, jest bardzo dobry i ten filmik mnie bardzo rozbawił. W klatce nie będziemy rozmawiać tylko będziemy walczyć. Oglądałem jego ostatnią walkę i zobaczyłem, że tam poszedł spać i bardzo mi się to podobało (..) Jeden po drugim. Wszystkich zniszczę, zobaczymy kto będzie następny.  

Cała rozmowa poniżej:

Quentin walczył do tej pory we Francji i Belgii. Stoczył też pojedynek na zasadach kickboxerskich, a w marcu tego roku jego rywalem miał być Mariusz Pudzianowski. Walka była zaplanowana na galę KSW 53 w Łodzi, ale najpierw ze starcia wypadł Polak, a następnie odwołano całe wydarzenie z powodu pandemii koronawirusa.

Zobacz także:

Emerytura Andersona Silvy. Dana White zapowiedział ostatnią walkę w karierze “Pająka”

Emerytura legendarnego Andersona Silvy zbliża się wielkimi krokammi. Wieloletni mistrz wagi średniej i dominator tej kategorii wagowej ma obecnie 45 lat, a jego następna walka w oktagonie będzie ostatnią w jego karierze.

Weekendowy rozkład jazdy z MMA [28-30.08.2020]

Przed nami kolejny niezwykle interesujący weekend z MMA. Zwłaszcza jeśli chodzi o polskich fanów.