MMA PLFAME MMADojdzie do walki z Pudzianem? Piotr Szeliga gotowy na duże wyzwania! [WIDEO]

Dojdzie do walki z Pudzianem? Piotr Szeliga gotowy na duże wyzwania! [WIDEO]

Piotr Szeliga jest przekonany, że czas na duże wyzwania. ”Szeli” nie tak dawno wspomniał ponownie o potencjalnej walce z Mariuszem Pudzianowskim (16-7).

Szeliga

Zawodnik FAME MMA chciałby dostać szansę na sprawienie wielkiej niespodzianki. Trzeba przyznać, że Szeliga zrobił spory progres, a jego ostatnie zwycięstwo należało do bardzo efektownych.

Siemanko Mordeczki! Piszcie w komentarzach z kim widzielibyście moją kolejną walkę🤔.Nie ukrywam, że propozycja @pudzianofficial dalej siedzi z tyłu głowy i same ręce + łokcie brzmi jak dla mnie MEGA, bo będzie po prostu BITKA a ja od niej uciekał nie będę, nawet nie będę miał gdzie 😁, dodam jeszcze od siebie, może by tak „Klatka Rzymska” ?😈🔥😋.I wyprzedzając komentarze wiem wiem 10sekund i po mnie, przejedzie się po mnie jak walec po asfalcie i skończę na oddziale intensywnej terapii hehe, tak jak było to mówione 2 lata temu gdy pierwszy raz w życiu wychodziłem do klatki walcząc z jego bratem biorąc te walkę na 9 dni przed galą i kurs był na mnie 7,16 hehe I z wiarygodnych źródeł wiem, że w ten dzień przez moją walkę poszło się j*bać 93% kuponów. A te 7% wygrało grube sianko😁

Szeliga: Tak od poranka bez opi**dalanka!

Piotr Szeliga jest w formie! Zawodnik FAME MMA ma nadzieje, że już niebawem stanie przed dużym wyzwaniem. Najlepiej, gdyby było to starcie z Mariuszem Pudzianowskim (16-7). Czy jest na to szansa?

Tak od poranka bez Opierdalanka! 10km zrobione, 6x 3min walki z cieniem zrobione i zaraz lece na silke!  Pamiętajcie, że To nie tak żeby brać to co dają.. Bo tylko ambitni na podium stają😉 Mierzyć wysoko, I wierzyć w to mocno! Nawet jak przegrasz zostaje ci godność!!! Dzięki niej wstajesz I znów biegniesz dalej! Prosto do celu by w końcu go osiągnąć bo tylko z bajek wygnano realia.. A tu poznajesz co to jest prawda! Lecz póki jesteś i póki biegniesz. Cel jest przed tobą i w końcu tam będziesz!!!

Albo wyglądasz i zachowujesz się jak reszta.. Albo będziesz krytykowany… Hehe No co? Boisz się? Bo ja nie 😉.Mówić możesz wszystko…Historie możesz wymyślać lepsze niż Hans Christian Andersen😉 Ale Zrobić możesz jedynie to, co potrafisz i na co zdobędziesz mieć sile i masz odwagę.. Czyny, NIE słowa, definiują cie jako przyjaciela, sportowca, czy dobrego człowieka. Pokaż, na co Cię stać! I zamiast wymyślać historie, sam je twórz i bądź w nich głównym bohaterem 😉👊.

Zobacz także:

Tylko Bóg może go sądzić! Jon Jones poszedł na ugodę z prokuratorami! Co wy na to?

Kłopoty prawne byłego mistrza wagi półciężkiej UFC na ten moment najprawdopodobniej się skończyły. Jon Jones poszedł bowiem na ugodę z prokuratorami w Nevadzie i oczyszczono go z najpoważniejszego postawionego mu zarzutu.

KSW 65: Jest problem! Daniel Torres znów nie zrobił wagi! Widzieliście?

KSW 65 w Gliwicach odbędzie się już jutro. Nie brakuje jednak problemów przed ostatnią galą w tym roku. Daniel Torres (12-4) zostaje pozbawiony pasa w wadze piórkowej. Powód? Brazylijczyk ponownie nie zrobił wagi. Wszystko na to wskazuje, że ”Tucanao” następne starcia będzie toczył już w kategorii lekkiej.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis