MMA PLNitrozyniakDojdzie do walki Sentino vs Nitro? Raper wyraził ogromną chęć! Jest odpowiedź streamera!

Dojdzie do walki Sentino vs Nitro? Raper wyraził ogromną chęć! Jest odpowiedź streamera!

Ale się porobiło! Kiedyś dumni ze współpracy, dziś chcą walczyć w klatce. Starcie Sentino vs Nitro jest coraz bardziej prawdopodobne. Jednakże panowie nie pałają już do siebie wielką sympatią i oficjalnie ogłosili, że nie będzie już więcej ich wspólnych projektów – raper wyraził chęć walki ze streamerem. Ten krótko i dosadnie odpowiedział.

Dojdzie do walki Sentino vs Nitro? Raper wyraził ogromną chęć! Jest odpowiedź streamera!
Foto: Dojdzie do walki Sentino vs Nitro? Raper wyraził ogromną chęć! Jest odpowiedź streamera!

Przed FAME MMA 13 na YouTubie oraz na platformach streamingowych można było usłyszeć wspólny kawałek Nitro, Sentino oraz Masnego Bena pt. “Trójkąt Bermudzki”. Ponadto piosenka szybko spodobała się internautom i dzisiaj ma w serwisie YouTube ponad 10 mln wyświetleń. Fani mogą czuć się jednak zawiedzeni, ponieważ była to pierwsza i ostatnia produkcja rapera i streamera.

Nie odszedłem od współpracy z Nitrem dlatego, że go nie lubię. Po prostu chcę lepszy produkt w szybszym czasie. Lepsza komunikacja, ludzie mają pracować dookoła mnie, a nie dookoła Nitra. Ludzie mają pracować dla mnie, a nie dla Nitra. Ja mam teraz pięciu grafików, dwóch typów od marketingu, trzech typów od logistyki, którzy pracują teraz dla mnie.

– mówi o zakończeniu współpracy Sentino, którego cytuje Glamrap.

Problemem z Sentino było to, że bluza czy spodnie, które kosztują 200 zł – i jak to może być, że materiał kosztuje, szycie kosztuje, opakowanie kosztuje. Jak to jest, że z bluzy za 200 zł nie ma 190 zł. On chciał, żeby materiały z Turcji ściągać, bo ma tam jakiegoś kolegę. Ja mówię, stary, nie będę brał materiału za 300 tys. zł, który kupimy na zapas i się okaże, że jest nieodpowiedniej jakości i za 2 tygodnie ludzie to zaczną odsyłać.

– powiedział z kolei Nitrozyniak.

Dojdzie do walki Sentino vs Nitro?

Podczas jednego z live’ów Sentino stwierdził, że wszystko najchętniej wyjaśniłby w klatce.

Człowiek, który całe życie walczył z klawiaturą lub jakimiś orkami w World of Warcraft musi wchodzić na ring. Ja to bym najchętniej zawalczył z Nitrem. Dwie sekundy i nie byłoby walki. Koniec by był – mówił raper.

– mówił Sentino.

Także do Nitra dotarły te słowa i skwitował je w bardzo krótki sposób:

Jak tak powiedział, to źle mu wróżę 

Co sądzicie o takiej walce? Może dojść do skutku? Kto wyszedłby z niej zwycięsko?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis