MMA PLBoxdelDojdzie do sparingu z Najmanem? Michał ”Boxdel” Baron odpowiada!

Dojdzie do sparingu z Najmanem? Michał ”Boxdel” Baron odpowiada!

Michał Baron na swoim kanale YouTube odpowiadał na pytania – padło oczywiście o potencjalny sparing z Marcinem ”El Testosteronem” Najmanem w Częstochowie. Wydaje się, że fani, którzy w krótkim czasie liczą na taką potyczkę będą musieli obejść się smakiem.

Najman

”El Testosteron” już w sobotę stoczy swój pierwszy pojedynek w freakowej organizacji High League. Częstochowianin dostał szansę na natychmiastowy rewanż z Pawłem Jóźwiakiem. Przypomnijmy, że były pięściarz będzie chciał zmazać w jakimś stopniu obraz pierwszego ich starcia, w którym wyglądał bardzo mizernie.

Prezes Fight Exclusive Night zakończył pojedynek szybko przed czasem – nie potrwało to nawet minuty… Warto zaznaczyć, że Paweł Jóźwiak wchodzi w zastępstwo za Jacka ”Murana” Murańskiego.

Boxdel komentuje!

Michał Baron odpowiadał na pytania. Czy dojdzie do sparingu z Marcinem Najmanem? Wszystko na to wskazuje, że na pewno nie w najbliższym czasie.

Kulawe argumenty jednego z właścicieli FAME MMA? ”Boxdel” wspomina, że pokonał Pawła, a Najman przegrał szybko z prezesem. Matematyka w MMA? Wydaje się to mocno absurdalne.

Sparing jeszcze przed walką? Najman był w kropce, bowiem Jacek Murański wypadł z pojedynku. ”El Testosteron” miał podpisany kontrakt i czekał na nowego przeciwnika, więc naturalnym faktem jest, że taki sparing był bardzo mało prawdopodobny. Trzeba uczyć się na błędach – co pokazała sytuacja ”Don Kasjo” z Pawłem Tyburskim. Ostatecznie Kasjusz Życiński nie wystąpił na gali z powodu kontuzji.

Termin sparingu? ”El Testosteron” mówił o najbliższej dacie, w której będzie gotowy, ale przy tym parę razy zaznaczał, że może być to dowolny termin, lecz nie przed walką – co powinno być naturalne i zrozumiałe.

Końcówka wypowiedzi ”Boxdela” również mogła zaskoczyć, bowiem Michał wspominał, że będzie kibicował Jóźwiakowi, z którym miał niedawno naprawdę duży konflikt.

Wiecie co mnie rozpi*****? Że ja naprawdę mógłbym mu wybić z głowy to, że on myśli że by się po mnie przejechał. Pokonałem Pawła Jóźwiaka, który pokonał go w paręnaście sekund. Nie ważne czy przygniotłem Jóźwiaka brzuchem to wykorzystałem swoje atuty tak, by wygrać. Walczyłem w klatce rzymskiej dłużej niż Najman przez swoją całą karierę tak naprawdę… Kolejna rzecz jest taka, że ja chciałem walczyć jakiś czas temu z Tobą Marcin. Zrobić sparing z Tobą, a Ty się obsrałeś i mówiłeś przez telefon naszemu wspólnemu znajomemu, że nie możesz, bo nie wiesz jak to się skończy, a masz niepewną walkę w HL’u no bo wiadomym faktem jest, że Jacek jakby zrezygnował z walki z Tobą z racji na śmierć Mateusza… No, ale wracając powiedziałeś, że masz niepewną walkę w HL i musisz dbać o zdrowie. Zaproponowałem Ci kask, powiedziałem że można z kaskiem, a później się wycofałeś, bo jesteś obsrańcem. Ja nie jestem psem, któremu powiesz, że ma gdzieś być jakiegoś dnia i już będę tam kur**** dreptał, bo Ty sobie powiedziałeś, że 20 marca będzie solówka i Boxdel już ma przyjeżdżać. Zapewne skrzyżujemy sobie pięści przy okazji spontanicznego spotkania za miesiąc, dwa może pół roku. Zobaczymy… Miałeś już swoją okazję Delma ja walczę z ludźmi, którzy mają jaja. Ty się obsrałeś, więc nie tracę na Ciebie czasu aktualnie. Aaa… i kibicuje Jóźwiakowi, ale to poj**** jest.        

Cały materiał i wspomniana wypowiedź poniżej:

Zobacz także:

Vitor Belfort dla Mameda na KSW Colosseum 2 na Narodowym? Dyrektor polskiego giganta komentuje!

Od kilku dni w polskiej sieci pojawia się informacja na temat walki Mameda Khalidova na nadchodzącej wielkimi krokami gali KSW Colosseum 2, która odbędzie się na Stadionie Narodowym w Warszawie. Przeciwnikiem byłego mistrza KSW i legendy polskiego MMA miałby być Vitor Belfort. Czy Brazylijczyk naprawdę jest szykowany dla Mameda na tę galę?

Cezary Oleksiejczuk liczy na wypożyczenie i walkę na KSW Colosseum 2: Ja jestem za! Co wy na to?

Cezary Oleksiejczuk (11-2) pojawił się we wczorajszym odcinku ”Oktagon Live” na Kanale Sportowym. Mistrz Fight Exclusive Night wyznał, że jest chętny na wypożyczenie na jedną walkę do organizacji KSW. Cezary tym samym chciałby zawalczyć na hitowej gali KSW Colosseum 2.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis